کد خبر: 62083

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۹

رئیس بیمارستان املش: بیمارستان املش با کمبود نیروی انسانی روبه رو است

رئیس بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش با اشاره به کمبود نیروی خدمات انسانی گفت: حداقل به ده نیرو در این بخش نیاز است برای تأمین کادر اداری مورد نیاز این بیمارستان از ظرفیت شبکه بهداشت این شهرستان استفاده می‌شود. به گزارش املش ما ، علی معصومی در گفت‌وگو با تسنیم ، اظهار داشت: […]

رئیس بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش با اشاره به کمبود نیروی خدمات انسانی گفت: حداقل به ده نیرو در این بخش نیاز است برای تأمین کادر اداری مورد نیاز این بیمارستان از ظرفیت شبکه بهداشت این شهرستان استفاده می‌شود.

بیمارستان املشبه گزارش املش ما ، علی معصومی در گفت‌وگو با تسنیم ، اظهار داشت: با کمک چهار خیر املشی امسال بخشی از تجهیزات آزمایشگاه، سی سی یو، دستگاه نوار قلب این بیمارستان با اعتباری معادل ۵۶۰ میلیون ریال تأمین شد و در صورت تمایل سایر خیران هم می‌توانند برای خرید و تأمین دستگاه سونوگرافی که نیاز شدید این بیمارستان است، اقدام کنند.

وی افزود: بخش اورژانس و کلینیک تخصصی بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش از جمله بخش داخلی، عفونی، قلب، مغز و اعصاب، روانپزشکی، گوش و حلق و بینی، جراحی کلیه و مجاری ادرار، ارتوپد، زنان و زایمان و آزمایشگاه آن با ظرفیت کامل بهره‌برداری می‌شود.

رئیس بیمارستان ۳۲ تختخوابی املش گفت: بخش‌های رادیولوژی بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش در حد رادیوگرافی، دیالیز آن در دوشیفت، سی سی یو با چهار تخت فعال است ولی بخش اطفال نیاز به متخصص دارد و دو بخش دیگر از جمله زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان هم نیاز به نیروی انسانی و هم نیاز به تجهیزات دارد که در صورت حمایت دولت فعال می‌شود.

معصومی با اشاره به اینکه از دیگر مشکلات بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان املش، کمبود نیروی خدمات انسانی است تصریح کرد: حداقل به ده نیرو در این بخش نیاز است که در حال حاضر شهرداری املش به‌صورت موقت سه نیروی مورد نیاز بخش سی سی یو را تأمین کرده است و برای تأمین کادر اداری مورد نیاز این بیمارستان از ظرفیت کادر اداری شبکه و مرکز بهداشت این شهرستان بهره‌برداری می‌شود.

وی گفت: برای دستگاه بی‌خطرساز زباله و احداث جایگاه آن، تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان، جمع‌آوری آب‌های سطحی محوطه بیمارستان و هدایت آن به اگوی شهر و محوطه‌سازی ۳۰ درصد باقیمانده بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش در مجموع به چهار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

رئیس بیمارستان ۳۲ تختخوابی املش اظهار کرد: ژنراتور مورد نیاز بیمارستان با اعتباری معادل چهار میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان خریداری شده است ولی برای نصب و راه اندازی دستگاه یو پی اس که کار ذخیره‌سازی برق را انجام می‌دهد به چهارصد میلیون ریال اعتبار نیاز است.

معصومی خاطر نشان کرد: نصب دوربین مداربسته، احداث سالن کنفرانس، مسکن پزشک متخصص و نمازخانه از دیگر نیازهای بیمارستان ۳۲ تختخوابی مرحوم نیکوکار شهرستان املش است و برای خرید و نصب دوربین‌های مداربسته آن به ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد