کد خبر: 62080

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۶

۱۸ واحد صنفی رودسر پلمب شدند

فرمانده انتظامی رودسر از پلمب ۱۸ واحد صنفی این شهرستان به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات خبر داد. به گزارش املش ما رمضانعلی پورقاسم بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنفی این شهرستان، نتیجه بازدیدها را تشریح کرد. وی با بیان اینکه بازدید از واحدهای صنفی در راستای اجرای ایثار صورت گرفته […]

فرمانده انتظامی رودسر از پلمب ۱۸ واحد صنفی این شهرستان به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات خبر داد.

به گزارش املش ما رمضانعلی پورقاسم بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنفی این شهرستان، نتیجه بازدیدها را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه بازدید از واحدهای صنفی در راستای اجرای ایثار صورت گرفته است، افزود: بازدیدهای مذکور توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به منظور نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی رودسر زمان اجرای طرح ایثار را ۲۴ ساعت عنوان کرد و گفت: در این مدت زمان ۱۴۸ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ۱۸ واحد صنفی متخلف را به دلیل نداشتن پروانه کسب و رعایت نکردن ضوابط انتظامی و تخلفات صنفی شناسایی و پلمب شدند، تصریح کرد: ماموران از واحدهای صنفی پلمب شده تعداد ۴۵۵ برگ توتو «پیش‌بینی فوتبال» را کشف کردند.

پورقاسم گفت: از واحدهای متخلف مذکور هزار و ۴۰ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق، ۶۸۲ حلقه سی‌دی غیر مجاز و ۱۱۹ دست لباس منقوش به تصاویر ناهنجار نیز کشف شده است.

به گفته وی، یک‌هزار و ۶۰ قطعه تصاویر غیرمتعارف، ۵ عدد آلبوم تصاویر غیرمجاز و ۴۲۵ قطعه اقلام شیطان‌پرستی نیز توسط ماموران در واحدهای متخلف مذکور کشف شده است.

فرمانده انتظامی رودسر با اشاره به اینکه شهروندان رودسری در صورت آگاهی از فعالیت‌های غیر اصولی مراتب را به ۱۱۰ اطلاع دهند، از همکاری بسیار خوب مردم با پلیس قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: اقشار مختلف جامعه به‌ویژه خانواده‌ها باید تهدیدات و آسیب‌های استفاده از محصولات مخرب ضد فرهنگی را جدی بگیرند.

پورقاسم با تأکید بر ضرورت هوشیاری مردم، یادآور شد: مردم با هوشیاری و دقت کامل به امنیت محیط زندگی خود کمک کنند./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد