کد خبر: 62078

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۳

رد رشوه ۱۰ میلیونی توسط ماموران انتظامی شفت

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان از رد رشوه ۱۰ میلیون ریالی توسط ماموران انتظامی شهرستان شفت، خبر داد. به گزارش املش ما به نقل از صبح شفت، سرهنگ وهاب محسن نژاد با اعلام این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان شفت در حین گشت زنی به حرکات نامتعارف راننده و سرنشین یکدستگاه خودروی نیسان مشکوک  شده […]

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان از رد رشوه ۱۰ میلیون ریالی توسط ماموران انتظامی شهرستان شفت، خبر داد.

رد رشوه

به گزارش املش ما به نقل از صبح شفت، سرهنگ وهاب محسن نژاد با اعلام این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان شفت در حین گشت زنی به حرکات نامتعارف راننده و سرنشین یکدستگاه خودروی نیسان مشکوک  شده و با صدور دستور توقف، سرنشین خودرو که قصد فرار از محل را داشت دستگیر شد.

رئیس بازرسی پلیس گیلان، با اشاره به اینکه ماموران انتظامی با دستگیری متهم، در بازرسی از وی مقداری حشیش کشف کردند، افزود: متهم برای رهایی و فرار از اعمال قانون به ” ستوانسوم قاسم وطن خواه ” مبلغ ۱۰ میلیون ریال رشوه پیشنهاد می کند که این مامور وظیفه شناس با صحت عمل موضوع را صورتجلسه و ضمیمه پرونده این متهم می نماید.

محسن نژاد با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده و صورتجلسه پیشنهاد رشوه، به مقام قضائی معرفی شد؛ از مردم خواست هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر و… در خصوص عملکرد پلیس گیلان را با مرکز نظارت همگانی ناجا (۱۹۷) در میان بگذارند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد