کد خبر: 62075

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۷

گاوی که چمن زن یک شهر شد!!!+عکس

حضور یک گاو میان بلواری در سطح شهر صومعه سرا سوژه این هفته شهر صومعه سرا بود. به گزارش املش ما به نقل از واران نیوز:تصاویر زیر توسط یکی از همشهریان صومعه سرایی برای ما ارسال شده و یکی از بلوارهای سطح شهر را نشان میدهد. نکته جالب توجه این عکس حضور یک راس گاو […]

حضور یک گاو میان بلواری در سطح شهر صومعه سرا سوژه این هفته شهر صومعه سرا بود.

به گزارش املش ما به نقل از واران نیوز:تصاویر زیر توسط یکی از همشهریان صومعه سرایی برای ما ارسال شده و یکی از بلوارهای سطح شهر را نشان میدهد.

نکته جالب توجه این عکس حضور یک راس گاو در میان بلوار است که با خیال راحت در حال چرا می باشد.

گاو در میدان صومعه سرا

در شهری که دغدغه پیشرفت و توسعه را می توان در سخنان و فعالیت های مردم و مسئولینش درک و لمس کرد وجود این گونه اشکالات، چهره در حال توسعه شهر را زیر سوال می برد.

در نظر داشته باشید که صومعه سرا دارای  دانشگاه هایی است که دانشجویان آن از شهرهای مختلف کشور برای تحصیل به آن مراجعه میکنند و با دیدن چنین صحنه هایی شهرمان را با این تصویر به ذهن میسپارند.

اگز از اثرات منفی حضور این گاو در وسط بلوار شهر بگذریم نمیتوانیم خطرات آن را در نظر نگیریم ،تصور کنید راننده ایی با خیال آسوده در حال رانندگی است که یکباره گاو هوس میکند از بلوار به سمت خیابان بدود، تکلیف راننده چیست؟ چه کسی پاسخگو خسارات وارده به این راننده است؟

بهتر است قبل از ظهور حادثه و یا عادی شدن این تصویر در شهر جلو ین حیوانات را گرفت و صاحبان آن را جریمه کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد