کد خبر: 62004

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۳:۲۴

دست رد پلیس املش به رشوه ۱۰ میلیونی ریالی

ماموران نیروی انتظامی شهرستان املش به رشوه ۱۰ میلیون ریالی توزیع کننده مواد مخدر، دست رد زدند. به گزارش املش ما ، سرهنگ وهاب محسن نژاد رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه املش شمالی در حین گشت زنی به فردی ۳۹ ساله که سابقه دار در زمینه خرید و فروش مواد […]

ماموران نیروی انتظامی شهرستان املش به رشوه ۱۰ میلیون ریالی توزیع کننده مواد مخدر، دست رد زدند.

رد رشوهبه گزارش املش ما ، سرهنگ وهاب محسن نژاد رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه املش شمالی در حین گشت زنی به فردی ۳۹ ساله که سابقه دار در زمینه خرید و فروش مواد مخدر بود، مشکوک شده و با فرار او مواجه شدند.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی با تعقیب و گریز موفق به دستگیری این متهم شدند، افزود: ماموران در بازرسی از متهم، مقادیری ماده مخدر هروئین و یک دستگاه ترازوی دیجیتال و یک عدد پایپ کشف و ضبط کردند.

سرهنگ محسن نژاد بیان داشت: متهم برای رهایی از بزه انتسابی و فرار از اعمال قانون، به ماموران انتظامی رشوه پیشنهاد کرد که این مامور وظیفه شناس، با صحت عمل موضوع را صورتجلسه و ضمیمه پرونده این متهم کرد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده و صورتجلسه رد رشوه به مقام قضایی معرفی شد، از مردم خواست هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر و … درخصوص عملکرد پلیس گیلان را در تماس با سامانه ۱۹۷ نظارت همگانی پلیس اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد