کد خبر: 61978

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۹

خطیب جمعه املش: بسیج یک باور در جامعه اسلامی ایران است

امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: بسیج امروز ، یک باور و ارزش در جامعه اسلامی ایران محسوب می شود. به گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه در خطبه های نماز جمعه این هفته املش در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به دیدار هزاران نفر از بسیجیان با […]

امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: بسیج امروز ، یک باور و ارزش در جامعه اسلامی ایران محسوب می شود.

پاکیزهبه گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه در خطبه های نماز جمعه این هفته املش در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به دیدار هزاران نفر از بسیجیان با رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: امروز پس از گذشت سالها از تشکیل بسیج، ثمره این نهاد مقدس به کشورهای دیگر نیز رسیده و گسترش یافته است.

وی ادامه داد: در کشورهایی همچون عراق، سوریه، یمن و … با تشکیل این نهاد مردمی، مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل دشمنان افزایش یافته و شاهد پیروزی نیروهای این کشورها در مقابل دشمنانشان هستیم.

خطیب جمعه املش با برشمردن خصلت های مختلف بسیجیان، مهمترین خصلت های این نیروها را برخورداری از روحیه نشاط و جوانی، اخلاص درعمل، روحیه ایثار و شهادت و … نام برد.

وی همچنین به دیدار رئیس جمهوری روسیه با رهبر معظم انقلاب اشاره و اضافه کرد: این دیدار نشان از اقتدار و اعتبار جهانی ایران اسلامی دارد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد