کد خبر: 61966

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۷:۰۱

بسیجیان برای ارتقای مسائل معنوی، بصیرتی و علمی تلاش کنند

امام جمعه صومعه سرا در همایش بسیجیان املش گفت: بسیجی آگاه کسی است که وسط میدان باشد و برای ارتقای مسائل معنوی، بصیرتی و علمی تلاش کند. به گزارش املش ما به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی روز پنجشنبه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) در مصلای […]

امام جمعه صومعه سرا در همایش بسیجیان املش گفت: بسیجی آگاه کسی است که وسط میدان باشد و برای ارتقای مسائل معنوی، بصیرتی و علمی تلاش کند.

صدیقیبه گزارش املش ما به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی روز پنجشنبه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان گفت: همه ما باید برای سربلندی نظام اسلامی و تعالی کشور با وحدت کلمه و اطاعت از ولایت و رهبری تلاش مستمر داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با رئیسان جمهوری شرکت کننده در اجلاس گازی تهران و اشرافیت معظم له در تمامی ابعاد بویژه نشست با رئیس جمهوری روسیه افزود: از خداوند شاکریم که این نعمت (رهبرمعظم انقلاب) را به ملت ما ارزانی داشت؛ پس همه باید با تفکر بسیجی و تبعیت از رهبری تلاش کنیم تا چرخ های انقلاب به سرعت در جهت پیشرفت بیشتر حرکت کند و ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر مقتدرتر و سربلندتر شود.

وی با اشاره به جایگاه بسیج و روحیات بسیجیان در پیشبرد اهداف نظام در شرایط کنونی افزود: بهره گیری از ظرفیت بسیج در شرایط کنونی (پساتحریم) برای شتاب در تحقق برنامه های نظام ضروری است.

وی در ادامه اضافه کرد: اگر مسیر زندگی انسان مسیرالهی و معنوی نباشد تاثیر منفی در اخلاق و ضمیر انسان می گذارد؛ ما باید همچون شهدای گرانقدر برای دفاع از آرمان های انقلاب و امام راحل در تمامی عرصه ها فعال تر از گذشته ظاهر شویم.

امام جمعه صومعه سرا افزود: ما بسیجیان و آحاد مردم باید در جهت کسب معنویت گام برداریم تا این انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان(عج) تحویل دهیم.

حجت الاسلام صدیقی گفت: تلاش بسیجیان و جوانان متدین برای این است که هزینه ها و آسیب ها را کم کنیم تا با حمایت های جوانان بر دشمن فائق آییم.
در این مراسم بسیجیان ۹۶پایگاه مقاومت شهری و محلات املش اعم از برادران و خواهران حضور داشتند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد