کد خبر: 61938

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۸

شهردار کیاشهر : بستر سرمایه گذاری و توریست پذیری در این شهر آماده است

شهردار بندر کیاشهر از سرمایه  گذاری ۱۶۰میلیارد ریالی که در چشم انداز توسعه این شهر تبیین شده خبر داد . به گزارش خبرنگار املش ما از کیاشهر ، حمید خودشاد  در حاشیه دیدار با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در خصوص اجرای طرح توسعه تفرجگاه ساحلی بندرکیاشهر گفت : این پروژه در چشم انداز توسعه شهر […]

شهردار بندر کیاشهر از سرمایه  گذاری ۱۶۰میلیارد ریالی که در چشم انداز توسعه این شهر تبیین شده خبر داد .

حیمد خودشادبه گزارش خبرنگار املش ما از کیاشهر ، حمید خودشاد  در حاشیه دیدار با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در خصوص اجرای طرح توسعه تفرجگاه ساحلی بندرکیاشهر گفت : این پروژه در چشم انداز توسعه شهر در جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی و شکوفایی اقتصادی و گردشگری میتواند نقش بسزایی را ایفا کند .

وی افزود: برای این پروژه ۱۶۰میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که در سه فاز و به وسعت ۴۰هکتار اجرا می گردد.

شهردار بندکیاشهر  شاخصه های این تفرجگاه را  برخورداری از زمین های ورزشی برای بازی های ساحلی بین المللی، پیست دوچرخه سواری و اسب سواری، تامین روشنایی از انرژی خورشیدی، نمازخانه سرویس های بهداشتی، رستوران ،تالار ،نهال کاری با گونه های مختلف محلی، ایجاد کمپ های اقامتی، سوئیت های زیبا ، استخر و سونای ورزشی وکلیه امکانات تفرجی بیان کرد.

خودشاد تصریح کرد: اجرای این پروژه ۵سال به طول خواهد انجامید و موقعیت های جغرافیایی آن در منطقه ایست که هم سامانی با تالار بوجار ،پارک جنگلیو پل چوبی دارد  که  می تواند هزاران گردشگر را جذب نماید.

خودشاد با اشاره به اینکه بستر سرمایه گذاری در این شهر آماده و مهیاست ، گفت : تمام تلاش مان را برای حضور همه سرمایه گذاران انجام می دهیم .

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد