کد خبر: 61932

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۳:۳۹

فرماندار املش:۱۵۵ پروژه عمرانی شهری و روستایی در حال اجراست

جلسه اعتبار سنجی ۱۵۵ پرژه عمرانی شهرستان املش با حضور اعضای کمیته برنامه ریزی این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در ابتدای جلسه از تلاش مدیرانی که در جهت جذب تخصص تلاش می کنند سپاسگذاری کرد و تاکید کرد مدیران اجرایی شهرستان اهتمام خود را برای جذب تخصیص پروژه […]

جلسه اعتبار سنجی ۱۵۵ پرژه عمرانی شهرستان املش با حضور اعضای کمیته برنامه ریزی این شهرستان برگزار شد.

جلسه فرمانداری1به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در ابتدای جلسه از تلاش مدیرانی که در جهت جذب تخصص تلاش می کنند سپاسگذاری کرد و تاکید کرد مدیران اجرایی شهرستان اهتمام خود را برای جذب تخصیص پروژه ها جزم نمایند تا بتوانیم در پیشبرد پروژه های عمرانی شهرستان املش موفق باشیم.

مهدی جعفری افزود: ۱۵۵ پروژه عمران شهری و روستایی در شهرستان املش در حال اجراست که نیازمند ۸۴میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال اعتبار می باشد.

وی خاطرنشان کرد : از این میزان اعتبار ۲۲ میلیارد و ۹۲۴ میلیون  ریال از منابع استانی تامین میشود و ۲۲۵ میلیون ریال از محل راه های روستایی است ، همچنین ۱۴میلیارد و ۳۴۳ میلیون ریال از محل ۲درصد نفت و گاز ،۱۱ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال از محل حوادث ، ۱۷۵ میلیون ریال از محل شهرک های صنعتی و ۳۴ میلیارد ریال از محل ماده ۱۸۰ می باشد.

فراندار املش تصریح کرد: در بخش آب و گردشگری نیز فعالیت های چشمگیری صورت خواهد گرفت که میتوان به مطالعه ژئوفیزیک دشت آبرفتی املش، حفر یک حلقه چاه، باز سازی و نوسازی ایستگاه های پمپاژ آب شرب و کشاورزی ،مطالعات ایجاد جاذبه گردشگری در بافت تاریخی و بازسازی پارک میرزا کوچک خان اشاره داشت.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد