کد خبر: 61877

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۵:۱۱

برگزاری ۱۰۰برنامه در هفته بسیج شهرستان رودسر

هفته بسیج امسال در شهرستان رودسر ۱۰۰ برنامه شاخص برگزار خواهد شد. فرمانده سپاه ناحیه رودسر در گفتگو با خبرنگار املش ما تهدیدات امروز دشمن پیچیده تر ، حساس تر و غیر محسوس تر بیان داشت و گفت: تهدید فرهنگی، اقتصادی و امنیتی است که تحت عنوان جنگ نرم تعریف میشود. سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور افزود […]

هفته بسیج امسال در شهرستان رودسر ۱۰۰ برنامه شاخص برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر در گفتگو با خبرنگار املش ما تهدیدات امروز دشمن پیچیده تر ، حساس تر و غیر محسوس تر بیان داشت و گفت: تهدید فرهنگی، اقتصادی و امنیتی است که تحت عنوان جنگ نرم تعریف میشود.

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور افزود : بسیج به عنوان نهاد پربرکتی که به تدبیر حکیمانه امام خمینی(ره) در ابتدای انقلاب کاشته شده و هم اکنون تنومند شده است باید با حضور خود در همه عرصه ها در مقابل همه تهدیدات بایستد.

وی خاطرنشان کرد هفته بسیج امسال در شهرستان رودسر ۱۰۰ برنامه شاخص برگزار خواهد شد که می توان کوهنوردی بسیجیان ، حضور سازمان یافته درنماز جمعه ، افتتاح نمایشگاه و چند پروژه  توانمندی اقتصاد مقاومتی ، مراسم کلنگ زنی دو پایگاه مقاومت روستاهای «کلجار» و «کلانکلایه» ، تجمع بسیجیان شهرستان در ۵ آذر دیدار با خانواده شهدای بسیجی ، یادواره شهدا ، غبار روبی مزار شهدا و تجدید پیمان با امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی اشاره نمود.

به گزارش خبرنگار ما در شهرستان رودسر ۶۰ هزار نیروی بسیجی سازمان دهی شده اند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد