کد خبر: 61872

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۳:۴۸

امام جمعه املش: بسیج با تمام قوا، از انقلاب اسلامی پاسداری می کند

امام جمعه شهرستان املش گفت: بسیجیان مخلص، با تمام قوا از آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی پاسداری می کنند. به گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این ایام به بسیجیان افزود: بسیج، […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: بسیجیان مخلص، با تمام قوا از آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی پاسداری می کنند.

امام جمعه املشبه گزارش املش ما به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این ایام به بسیجیان افزود: بسیج، شجره طیبه ای است که توسط امام راحل تشکیل شد و امروز، این شجره طیبه تنومند شده است.

وی اضافه کرد: تشکیل بسیج به فرمان امام راحل، ریشه در تشکیل بسیج در کربلا دارد و اگر امروز کسی بسیجی است، در واقع حسینی است.

امام جمعه املش ادامه داد: ملت ما باید قدر بسیج را بداند چون بسیج انقلاب را بیمه کرده و عملداران کشور در همه عرصه ها هستند.

وی با اشاره به عملیات تروریستی در پاریس گفت: اسلام و نظام اسلامی، همواره مخالف تروریسم و این گونه کارهاست و دنیا به خوبی از این موضوع آگاه است اما برای اینکه مسلمانان را از مسئله اصلی یعنی مسجدالاقصی و فلسطین غافل کنند، دست به این کارها زده اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد