کد خبر: 61825

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ - ۹:۳۵

امام جمعه کلاچای: اقتصاد مقاومتی ، مشکل اشتغال کشور را حل خواهد کرد

خطبه های نماز جمعه شهر کلاچای در مسجد جامع این شهر به امامت حجت الاسلام لطیفی برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما  ، امام جمعه کلاچای در خطبه اول نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری ، حجاب و عفت را موجب ارزش مرواریدگونه زن در اجتماع بیان داشت. حجت الاسلام […]

خطبه های نماز جمعه شهر کلاچای در مسجد جامع این شهر به امامت حجت الاسلام لطیفی برگزار شد.

امام جمعه کلاچایبه گزارش خبرنگار املش ما  ، امام جمعه کلاچای در خطبه اول نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوا و پرهیزگاری ، حجاب و عفت را موجب ارزش مرواریدگونه زن در اجتماع بیان داشت.

حجت الاسلام لطیفی در خطبه های دوم به آغاز هفته بسیج اشاره نمود و گفت: بسیج  اصلی ترین سرمایه ملی کشور ماست که موجب شده است امنیت کشور و نظام حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: تبعیت از ولایت فقیه بسیجیان موجبات حفاظت این سرزمین از گزند دشمنان شده است که باید این مسیر ادامه یابد.

امام جمعه کلاچای  خاطرنشان کرد: یکی از انتظارات رهبر انقلاب از بسیجیان بحث اقتصاد مقاومتی است که این اتفاق اگر پررنگ تر شود ، مشکل اشتغال و وابستگی به خارج را حل خواهد شد.

حجت الاسلام لطیفی حضور میلیونی اربعین حسینی امسال را نمایش قدرت مسلمانان دانست و تصریح کرد: این حرکت عظیم که با مدیریت ایران انجام میشود نشانه قدرت مدیرتی ایران در خاورمیانه است.

وی مسئله انفجار های پارس راحمایت های همین کشورهااز تروریسم بیان داشت و گفت: این اتفاق شاید باعث شود این کشورها اقدام به مبارزه با تروریسم و داعش اقدام کنند.

امام جمعه کلاچای در پایان به برگزاری اولین کنفرانس بین المللی محاسبات نرم در کلاچای اساره نمود و گفت: تکرار اینگونه اتفاقات موجبات توسعه و پیشرفت منطقه را بهمراه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ما در نماز جمعه این هفته ، نیروهای بسیجی پایگاههای مقاومت کلاچای ملبس به لباس بسیجی حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد