کد خبر: 61823

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ - ۹:۲۸

احمدی پور دوباره دست به کار شد؛ تغییر مدیران احمدی نژادی یک شهرستان!!!

پس از شنیده های تغییر فرمانداران استان گیلان و انتقاد برخی بزرگان استان به این تغییرات سکوتی بر سیاسیون استان نشست تا اینکه روز گذشته شنیدیم هفته آینده تغییرات مدیران شهرستان رودسر که از زمان احمدی نژاد بر مسندشان تکیه زده اند در دستور کار است. به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از تیر به سنگ خورده […]

پس از شنیده های تغییر فرمانداران استان گیلان و انتقاد برخی بزرگان استان به این تغییرات سکوتی بر سیاسیون استان نشست تا اینکه روز گذشته شنیدیم هفته آینده تغییرات مدیران شهرستان رودسر که از زمان احمدی نژاد بر مسندشان تکیه زده اند در دستور کار است.

تغییر مدیرانبه گزارش خبرنگار املش ما ، پس از تیر به سنگ خورده تغییر فرمانداران ، اینبار اتاق فکر استان به ریاست احمدی پور تغییر مدیران شهرستانی که از زمان احمدی نژاد بر مسند برخی ادارات نشسته اند می اندیشد.

یکی از روسای اداراتی که شنبه تغییر میکند رئیس صنعت ، معدن و تجارت شهرستان رودسر است و محمد علی حسین نیا که قریب ۱۰ سال بر این مسند تکیه زده بود فردا خداحافظی میکند و شنیده شده است محمد رفیق خواه که ریاست صنعت و معدن لنگرود را داشته به رودسر بیاید.

شنیده ها همچنین حاکی از تغییر روسای ادارات تعاون ، کارو رفاه اجتماعی ،شبکه بهداشت و  تامین اجتماعی در هفته های آینده خواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا این تغییرات به نفع مردم تمام خواهد شد یا یک قشر خاص!!!

به گزارش خبرنگار ما پیش از این جانبازی فرماندار رودسر یکی از گزینه های تغییر فرماندار بود که شنیده شد نماینده شهرستان رودسر برای عدم تغییر وی پیش وزیر کشور رفته بود!!!.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد