کد خبر: 61800

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۳

در همایش اصلاح طلبان رودسرواملش ؛تابلوی ایست از ما بهتران به حضور خبرنگاران !!!

عصر امروز دومین مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شهرستانهای رودسر و املش با موضوع علل عدم توسعه  شهرستانهای مذکور درتالار اسیا(سینمای سابق )کلاچای برگزار شد. خبرنگار املش ما که برای پوشش رسانه ای این خبر به محل همایش در تالار آسیاکلاچای حضور پیدا کرده بود با تابلوی ایست آقایان اصلاح طلب مواجه شد و وقتی دلیل آن را […]

عصر امروز دومین مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شهرستانهای رودسر و املش با موضوع علل عدم توسعه  شهرستانهای مذکور درتالار اسیا(سینمای سابق )کلاچای برگزار شد.

ایستخبرنگار املش ما که برای پوشش رسانه ای این خبر به محل همایش در تالار آسیاکلاچای حضور پیدا کرده بود با تابلوی ایست آقایان اصلاح طلب مواجه شد و وقتی دلیل آن را جویا شد ، رضایی (که ورودی سالن همایش ایستاده بود) در پاسخ گفت: حضور رسانه ها در این جلسه با هماهنگی قبلی صورت گرفته است.

خبرنگار ما خواستار صحبت با یکی از مسئولین این همایش شد و وقتی آقای رضایی پیغام خبرنگار ما را به آقای سالاری که میگفتند مسئول رسانه ای مجمع اصلاح طلبان می باشد وی نیز بر عدم حضور خبرنگاران غیر از سه رسانه همسوی خودشان تاکید نمود.

عدم حضور در این جلسه خبرنگار ما باعث شد وی در تماس با یکی از بزرگان شهرستان موضوع را با وی در میان بگذارد که پس از چند دقیقه یکی از اعضای مجمع با خبرنگار ما تماس گرفت و با عذرخواهی از وی که دیگر (خبرنگار ما ) در شهر حضور نداشت، دعوت کرد در همایشی در حال اتمام  حضور پیداکند.

حال سوال اینجاست جلسه ای که  مجوز صادر شده برای آن صحبت درخصوص علل عدم توسعه یافتگی منطقه باشد چرا باید فقط سه رسانه همسو  این مجمع در همایش حضور داشته باشند و خبری که از این جلسه خارج میشود فیلتر شده در اختیار مردم قرارگیرد، مگر مردم نامحرم شمایند که دیگر رسانه ها حق حضور ندارند!!!

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • سالاری

    تاریخ : ۲۸ - آبان - ۱۳۹۴

    خودتان را مردم جا نزنید مردم محرم ما هستند شما برخی رسانه ها به خاطر تیراژ بازدیدکنندگان این حرف ها را می زنید؟ برو …… انجام بده تازه ازراه رسیده تخم غاز دارد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد