کد خبر: 61776

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۸:۲۲

نخستین کنفرانس ملی محاسبات نرم آغاز شد

صبح امروز نخستین کنفرانس ملی محاسبات نرم در تالار آهوان بانک تجارت چابکسر  برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما بهروز فتحی در مراسم افتتاحیه از   پذیرفته شدن ۲۵۰ مقاله از بین ۳۷۸ مقاله رسیده شده به کنفرانس خبرداد و گفت: این کنفرانس برای نخستین بار در ایران برگزار میشود. دبیر کنفرانس ملی محاسبات نرم افزود: نظریه […]

صبح امروز نخستین کنفرانس ملی محاسبات نرم در تالار آهوان بانک تجارت چابکسر  برگزار شد.

کنفرانس ملی محاسبات نرمبه گزارش خبرنگار املش ما بهروز فتحی در مراسم افتتاحیه از   پذیرفته شدن ۲۵۰ مقاله از بین ۳۷۸ مقاله رسیده شده به کنفرانس خبرداد و گفت: این کنفرانس برای نخستین بار در ایران برگزار میشود.

دبیر کنفرانس ملی محاسبات نرم افزود: نظریه و محاسبات فازی، الگوریتم های فرا ابتکاری، شبکه های نرم در آمار،سیستم های هوشمند ، یادگیری ماشین و کاربردهای محاسبات نرم از محورهای این کنفرانس است که بمدت دوروز در تالار آهوان بانک تجارت در حال برگزاریست.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان خاطرنشان کرد : کنفرانس ملی محاسبات نرم با حمایت وزارت علوم و با همکاری انجمن سیستم های هوشمند ایران و دانشگاه گیلان در دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان برگزار می گردد.

وی هدف از برگزاری این کنفرانس را شان دادن بستر سرمایه گذاری و پتانسیل های بالقوه و بالفعل شرق گیلان شهرستان رودسر کلاچای واجارگاه بیان داشت.

در ادامه مراسم افتتاحیه امیرجانبازی فرماندار رودسر از آماده بودن بستر سرمایه گذاری در دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری – آموزشی در شهرستان روذسر خبر داد و افزود: باید با استفاده از این کنفرانس ها دانشکده فنی مهندسی شرق گیلانه به یک مرکز دانشگاهی تولید علم در شمال کشور ارتقا یابد.

دکترمحمد باقری معاون پژوهشی دانشگاه گیلان در ادامه مراسم افتتاحیه در خصوص ابعاد این کنفراس و نقش ریاضی دانان از جمله هوشیار گیلانی ومقالات وی گفت و افزود :حدود ۱۰۰۰ سال از مقالات این دانشمند بزرگ مورد استفاده جهان ریاضی و تحلیل گران است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد