کد خبر: 61748

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۰

حجت الاسلام پاکیزه : تربیت فرزندان باید از سیره اهل بیت الگوبرداری شود

صبح امروز همزمان با شهادت حضرت رقیه  امام حسین(ع)، همایش سه ساله های حسینی در املش برگزار شد.  به گزارش خبرنگار املش ما ، همایش سه ساله های حسینی با حضور دختران خردسال و والدین شان در مسجد اعظم املش برگزار شد. رئیس اداره اوقاف شهرستان رودسر و املش در این همایش  با اشاره به اهمیت […]

صبح امروز همزمان با شهادت حضرت رقیه  امام حسین(ع)، همایش سه ساله های حسینی در املش برگزار شد.

حجت الاسلام پاکیزه به گزارش خبرنگار املش ما ، همایش سه ساله های حسینی با حضور دختران خردسال و والدین شان در مسجد اعظم املش برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف شهرستان رودسر و املش در این همایش  با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت فرزندان ، گفت: اسلام برای همه چیز راهکار داده و بالاخص پرورش وتربیت دینی فرزندان که خانواده ها باید آنرا مورد تاکید قرار دهند.

حجت الاسلام پاکیزه افزود: امروز باید همه خانواده‌ها مراقب تعلیم و تربیت فرزندان خود باشند تا در سرزمین ولایی و حسینی ایران اسلامی نسلی عاشورایی و پا در رکاب ولایت فقیه تربیت کنیم.

وی خاطرنشان کرد : حضرت رقیه(س) در دامن پرمهر خاندان رسالت رشد یافت و با حضور در واقعه کربلا نقش یک مبلغه عاشورایی را ایفا کرده است که با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت که فرزندان اهل بیت(ع) نیز همانند پدرانشان قابل احترام و کرامت هستند و اجرای مراسم برای آنها و عبرت‌های زندگی‌شان راه سعادت و کمال را برای ما سهل و آسان خواهد نمود.

این مراسم با همکاری بسیج فاطمه الزهراء(س) سپاه ناحیه املش و واحد پیروان عترت هیات رزمندگان این شهرستان برگزار شد.

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد