کد خبر: 61730

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۵:۰۹

۱۰روز پس از معارفه ؛ مدیری که هنوز نیامده گزارش ۷ماهه داد!!!

پنج شنبه هفته گذشته مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان رودسر بود و عباس رضوی بعنوان مدیر جدید این نهاد معرفی شد. به گزارش خبرنگار املش ما  هنوز ۱۰ روز از آمدن مدیر جدید کمیته امداد رودسر نگذشته بود، خبری از وی منتشر شد  که وی عملکرد ۷ ماهه سال جاری را نقل […]

پنج شنبه هفته گذشته مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان رودسر بود و عباس رضوی بعنوان مدیر جدید این نهاد معرفی شد.

رضوی کمیته امدادبه گزارش خبرنگار املش ما  هنوز ۱۰ روز از آمدن مدیر جدید کمیته امداد رودسر نگذشته بود، خبری از وی منتشر شد  که وی عملکرد ۷ ماهه سال جاری را نقل می کند .

وی در این گزارش به پرداخت تسهیلات ۱۶میلیاردی اشتغال زایی به ۱۱۹ مددجوی این نهاد خبر داد و این حمایت‌ها پس از انجام استعدادیابی و سنجش توانمندی‌های شغلی به مددجویان و نیازمندان در قالب طرح‌های ایجاد بنگاه‌های کوچک و زودبازده و خرید دام‌های کوچک و بزرگ صورت پذیرفته است.

وی در ادامه مصاحبه اش افزود: طی ماههای گذشته مبلغ ۵ میلیارد و ۴۲۹ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به ۴۷۳ نفر از مددجویان و اقشار محروم این شهرستان و تعداد ۱۷ فقره تسهیلات مسکن غیر مددجویی نیز از محل اعتبارات کمیته امداد به مبلغ ۱۷۰میلیون ریال پرداخت شده است.

نظرات را می گذاریم به پای خود خوانندگان این رسانه…

ارسال دیدگاه

کسب درآمد