کد خبر: 61698

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۷:۰۴

رئیس محیط زیست املش: دارآویختن شغال ، کار چند کودک بود!!!

عصر دیروز تصویر به دار آویختن شغال بر روی پل حاجی آباد املش در همین رسانه منتشر شد که بازتاب انتشارش در بسیاری از سایت های کشوری و مجب تاثر حامیان حیوانات بود. به گزارش خبرنگار املش ما صبح امروز در تماس با رئیس محیط زیست املش از چگونگی این اتفاق نامناسب پرس  و جو نمودیم و […]

عصر دیروز تصویر به دار آویختن شغال بر روی پل حاجی آباد املش در همین رسانه منتشر شد که بازتاب انتشارش در بسیاری از سایت های کشوری و مجب تاثر حامیان حیوانات بود.

عباس ملکی محیط زیست املشبه گزارش خبرنگار املش ما صبح امروز در تماس با رئیس محیط زیست املش از چگونگی این اتفاق نامناسب پرس  و جو نمودیم و عباس ملکی در پاسخ گفت: شغال بر اثر سانحه تصادف تلف شده بود وبه دار آویختن آن بر روی پل حاجی آباد شیطنت کودکانه چند دانش آموز بوده است.

وی در ادامه به آغاز صدور پروانه شکار در املش خبر داد و گفت: بر اساس دستورالعمل صادره از سازمان حفاظت محیط زیست جهت صدور پروانه شکار، اداره محیط زیست شهرستان املش از روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه امسال برای شکارچیانی که دارای دفترچه شکار معتبر و جواز سلاح هستند، پروانه شکار صادر می کند.

رئیس محیط زیست املش افزود: صدور پروانه شکار برای متخلفین سالهای قبل و آنهایی که سابقه تخلف دارند ممنوع می باشد و شکارچیان می توانند پس از دریافت پروانه در شکارگاه های مجاز استان به شکار بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند با در دست داشتن دفترچه شکار و سلاح  معتبر ، فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و ارائه فیش بانکی در چهارگروه مختلف پروانه شکار دریافت نمایند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد