کد خبر: 61662

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۸:۵۰

تریبون آزاد در فضای مجازی ؛ اگر شهردار املش بودید چه می کردید؟

این سوال را در یکی از گروه های فضای مجازی شهرستان پرسیدم ، پاسخ های افراد را در همین خصوص می بینیم . به گزارش خبرنگار املش ما ، شب گذشته سوالی مبنی بر اینکه اگر شهردار املش بودید برای شهرتان چه می کردید در یکی از گروه های فضای مجازی پرسیده شد ، جواب […]

این سوال را در یکی از گروه های فضای مجازی شهرستان پرسیدم ، پاسخ های افراد را در همین خصوص می بینیم .

تریبون منطقه آزادبه گزارش خبرنگار املش ما ، شب گذشته سوالی مبنی بر اینکه اگر شهردار املش بودید برای شهرتان چه می کردید در یکی از گروه های فضای مجازی پرسیده شد ، جواب حاضرین در این گروه جالب و برخی هاشان قابل تامل بود که به شرح ذیل آورده شده اند.

سه شنبه بازار 

اولین موضوع ، موضوع سه شنبه بازار و تغییر مکانش بود : عضوی نوشت : من سه شنبه بازار و به محوطه دورتر از داخل شهر میبردم  که عضو دیگری  در تائیدش نوشت:نمیدانم چرا جابجا نمیشه خیلی وقته میخوان جابجا کنن نتونستن!!!

عضو دیگری هم در تائید بازار نوشت:من اغلب از بالای پنجره تماشاشون میکنم خیلی هم خوبه.قسمت بازار محلیش.زنا وسایل میارن سبزی محلی…

یکی هم از مکافات سه شنبه جلو دفترش نوشت و گفت: اگه باهاش درگیر میشدین هیچوقت از بودن سه شنبه بازار در شهر تعریف نمیکردین!!!

یکی هم گفت : اصلا خوب نیست اتفاقا. دقیقا جلوی دفتر ما یارو داد میزه انار کیلو فلان قدر …

عضوی هم بود که می گفت :  خیلی ها الکی میان بازار فقط نصف خرید میکنن بقیه فقط چرخ میزنن..

مشاور شهردار 

 

اما برخی ها این ایده را داشتند که شهردار باید چند تا مهندس مشاور خوب استخدام کند تا بتواند همه جانبه خدمت گذاری نماید.

عضوی در گروه نوشت : دوستان عزیز با نظرتون در مورد شهر وشهرداری موافقم…اما بهتر نیست از پتانسیل های شهر مون با یه برنامه دقیق واجرایی وعملیاتی بهره بیشتری ببریم…مثلا استخرها…تابستان نشین…

عضوی گفت: یه پارکینگ عمومی هم شهر لازم داره ،کاری میکردم که گردشگر یا توریست ب شهر جذب بشه ،

عضو دیگر گروه : املش فقط بن بست قرار گرفته وگرنه جذب توریستش عالی بود

 

عضوی از  گروه: بهترین راه جذب میتونه مکانهای تفریحی باشه

عضو دیگر گروه : چرا پارک ابی زربیجار رو درست نمیکنن حیف نیست اونطوری شده اون جاده !!!

یکی هم نوشت : مگه لنگرود استخرهاش چی بود…منظره ومکان استخر املش صد درجه از اونجا بهتره…تازه تو مسیر کمربندیه..اگه یه ورودیه شناخته شده هم از طرف کمربندی داشته باشه خیلی تاثیر داره..

عضو دیگر: لنگرود راه ارتباطی هست بین لاهیجان و رودسر اما املش بن بسته فقط کمربندی اطاقور ب رحیم اباد داره اینم فقط ماشین سنگین میره

عضو گروه : مهندسین معمار  دست بکار بشن..طرح بهسازی استخر رو ارایه کنن به شهرداری..حتما مهندس ریحانی استقبال میکنه..

عضوی نوشت : املش الان باید منطقه تابستان نشین سرمایه گذاری کنه تنها راه جذب توریست و خونه های قدیمه

زمانی که فرمانداری احداث نشده بود خیابانش خاکی وتاریک وتنگ بود…اما بعد احداث فرمانداری اونجا شد یکی از قسمت های ارزشمند املش..اسفالت شد..جاده پهن تر شد وروشن…اگه استخر زربیجار یه پیاده رو دورش داشته باشه  کلی ورزشکار جذب میکنه وتمیز وامکانات داشته باشه مطمئنا توریست پذیره..

دوستان جدی بگیرید حتما عملی میشه…

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • دانشجو

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۳۹۴

  با سلام وعرض ادب خدمت شهردار محترم
  از آنجایی که سعادت دیدار برای دانشجویان فراهم نیست عرض خود را در سایت بیان نموده که شاید به گوش و دیدگان مسئولین محترم شهری بیاید .
  همیشه از کمبود بودجه و نبود امکانات و بن بست بودن املش حرف به میان آمده و راه حلی جز ندامت و افسوس برایش نبوده وهیچ به پیشنهادات جوانان ودانشجویان توجه ننموده ، باید گفت همیشه این تراکم اعداد سن ویا موی سپید حاصل از آسیاب آرد نیست بلکه گاها شاهد، آن ما میتوانیم هایی هستیم که سر منشع از جوانان تازه به عرصه ظهور رسیده و دارای ایده های ناب کم و یا بی هزینه میرسیم .
  در جواب دوست مان که از مهندسین معمار دعوت کردندباید گفت چرا از بن بست در آوردن املش و سرو سامان دادن به برخی از کارها را به دانشجویان دانشگاه همین شهرستان واگذار نمیکنید به جای گذراندن واحد های عملی (دانشجویان کشاورزی بیلی دست میگیرند و شخم زمین را آزمون میکنند گویی بچه گیلانی با زمین نا آشناست)که هیچ فایده ای نه برای دانشجو دارد ونه شهر ستان و نه دانشگاه نمی سپارید.
  چه بسا میشد پروژه هایی به آنها محول شود تا با کم ترین هزینه دنبال راه حل برای مشکلات شهرستان املش باشندو دین چهار سال تحصیل خود را به این شهرستان بپردازد.
  ومن الله توفیق


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد