کد خبر: 61656

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۶:۲۸

با حمایت شهردار املش ؛ مستند کوتاه پاکبان در املش ساخته میشود

مستند کوتاه پاکبان سرگذشت پاکبانی را به تصویر خواهد کشید برای حل مشکلش تلاش فراوانی را متحمل میشود. مدیرعامل شرکت فیلم سازی نسیم  املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از آغاز تصویر برداری مستند کوتاه پاکبان در این شهر خبر داد. مسعود ابراهیمی افزود: این مستند کوتاه سرگذشت یک پاکبان را در جهت رفع مشکلش […]

مستند کوتاه پاکبان سرگذشت پاکبانی را به تصویر خواهد کشید برای حل مشکلش تلاش فراوانی را متحمل میشود.

مدیرعامل شرکت فیلم سازی نسیم  املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از آغاز تصویر برداری مستند کوتاه پاکبان در این شهر خبر داد.

مسعود ابراهیمی افزود: این مستند کوتاه سرگذشت یک پاکبان را در جهت رفع مشکلش به تصویر می کشاند که در مستند پاکبان فرهنگ ایثار و شهادت نیز گنجانده شده و با نگاهی متفاوت ساخته خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : مستند پاکبان با حمایت فرماندار شهرستان ،اداره ارشاد ، شهردار و شورای شهر املش بوده و تاکنون کمک های زیادی برای ساخت آن نموده اند و پس از اتمام کار  از شبکه تهران پخش خواهد شد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در ساخت این مستند آرش پروانه کارگردان و بازیگر ،حجت بقایی مدیرتولید ، مسعود ابراهیمی مدیرتصویربرداری و تهیه کننده ، سعید ابراهیمی و آرش پروانه تدوینگر ،کمال عباس نژاد کارشناس هنری ،   عباس رنجی تکنسین صدابرداری ، محسن امینی منشی صحنه ،علی عباسیان دستیار کارگردان حضور دارند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • Emad Taha

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست هنرمند و سخت کوشم جناب پروانه که با تحمل تمامی فشارهای روزمره تلاش چشمگیری در روند به پایان رسوندن این پروژه ی ارزشمند داره…با آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتون
  در پناه حق


  پاسخ دادن

  • آرش پروانه

   تاریخ : ۱۰ - اردیبهشت - ۱۳۹۵

   درود بر دوست عزیزم عماد خووبم. دستت درد نکنه عزیزم. باعث افتخاره اشنایی با دوست عزیزی مثل تو


   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد