کد خبر: 61643

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۸

برنامه های شهردار جدید املش؛آسفالت ، میدان و سایبان تاکسی !!!

هر شهرداری که تاکنون بر مسند آن تکیه زده چند اقدام تکراری برای شهرش در نظر میگیرد و همه این افراد آسفالت و تغییر میدان یا ساخت آن را در دستور وبرنامه کاری خود قرار می دهند . شهردار املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از شهروندان شهرش خواسته جهت ارائه خدمات بهتر در […]

هر شهرداری که تاکنون بر مسند آن تکیه زده چند اقدام تکراری برای شهرش در نظر میگیرد و همه این افراد آسفالت و تغییر میدان یا ساخت آن را در دستور وبرنامه کاری خود قرار می دهند .

بابک ریحانی1شهردار املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از شهروندان شهرش خواسته جهت ارائه خدمات بهتر در سطح شهر در تمامی مناسبات علی الاخصوص در توسعه عمرانی با این شهرداری همکاری نمایند و خواستار پرداخت به موقع عوارض ملی و محلی شده است.

بابک ریحانی گفت :  ۴ میدان جدید در چهار نقطه شهر ایجاد می کنیم که در نقاطی  از جمله تقاطع بلوار آزادگان ،کمربندی آیت الله طالقانی ،تقاطع خیابان صدوقی ، تقاطع چهارراه تابستان نشین و تقاطع خیابان شهدای لطیفی و در منطقه میان محله خواهد بود.

وی همچنین از ایجاد سایبان تاکسی در سطح شهر املش در جهت رفاه شهروندان برنامه ریزی شده است

ریحانی از اجرای طرح نهضت آسفالت به مساحت ۸۰هزار متر مربع در شهر املش خبر داد و گفت :تعریض کمربندی و آسفالت سطح شهر املش ، نصب باجه بانک شهر ، آسفالت کمربندی بلوار آزادگان ، پیش ساخته ، خیابان آیت الله غفاری ، مفتح و خیابان شهید منتظری از برنامه های آتی می باشد

شهردار املش در خصوص آب های سطحی و لایروبی انهار در شهر املش گفت: در این خصوص تمهیدات لازم اندیشیده شده تا از طریق مشاور اقدامات لازم بصورت جدی انجام گیرد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد