کد خبر: 61595

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۱

امام جمعه موقت املش: حرکت علمی دانشگاه ها باید شتاب بیشتری بگیرد

امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب، حرکت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید شتاب بیشتری بگیرد. به گزارش املش ما به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه در خطبه های نماز جمعه این هفته املش، با اشاره به دیدار رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش […]

امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب، حرکت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید شتاب بیشتری بگیرد.

پاکیزهبه گزارش املش ما به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه در خطبه های نماز جمعه این هفته املش، با اشاره به دیدار رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اظهار کرد: باید جوانان انقلابی، در وسط میدان باشند و افسار علمی کشور باید به دست اساتید و افراد مومن باشد.

وی ادامه داد: توصیه های رهبری، دغدغه هایی است که ایشان دارند و مهمترین آنها، شتاب بخشیدن به حرکت علمی در دانشگاه ها و مراکز علمی است و باید عقب ماندگی ها جبران شود.

حجت الاسلام پاکیزه در ادامه سخنان خود افزود: کمک به ستاد نمازجمعه و پیگیری کارهای مصلی املش ازجمله کارهای بسیار مهمی است که باید مردم متدین ، به صورت مستمر به انجام آن اهتمام داشته باشند.

شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد