کد خبر: 61569

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۰

تاثیر کارت زرد فرماندار املش؛مدیرعامل آب روستایی به املش آمد

چند هفته پیش در جلسه فرمانداری شهرستان املش ، مهدی جعفری با انتقاد از عملکرد آب و فاضلاب روستایی گیلان به مدیرعامل این شرکت کارت زرد داد. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح دیروز مدیرعامل آب منطقه ای گیلان به شهرستان های رودسر و املش سفر نمود تا مشکلات آب این مناطق را بررسی […]

چند هفته پیش در جلسه فرمانداری شهرستان املش ، مهدی جعفری با انتقاد از عملکرد آب و فاضلاب روستایی گیلان به مدیرعامل این شرکت کارت زرد داد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح دیروز مدیرعامل آب منطقه ای گیلان به شهرستان های رودسر و املش سفر نمود تا مشکلات آب این مناطق را بررسی و حل آنها را در دستورات شرکت خود قرار دهد .

املشی ها برای سفر مدیرعامل این شرکت به این شهرستان ، مراسم کلنگ زنی مجتمع آب بهشت آباد املش را در دستور کار خود قرار دادند .

دراین مراسم که باحضور نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی نیز همراه بود ،عملیات اجرایی سایت مرکزی ذخیره و تقویت فشار آب شرب ۲۱ روستای  دو شهرستان رودسر و املش آغاز شد.

مهدی جعفری کلنگ زنی آب بهشت آبادفرماندار شهرستان املش در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به میهمانان ، رشد و توسعه یافتگی همه نقاط کشور بالاخص روستاها را به برکت انقلاب اسلامی دانست و گفت: همواره با حمایت مسئولان دلسوز نظام شاهد پویای و توسعه یافتگی روستاها هستیم

مهدی جعفری که دوهفته پیش در جلسه فرمانداری املش از عملکرد آب و فاضلاب روستایی انتقاد نموده بود ، از توجه استاندارگیلان به مشکل کم آبی در روستاهای املش تشکر کرد و افزود : امیدواریم با علم و توان مدیرعامل محترم شرکت آبفار گیلان، طرح های آبرسانی در ییلاقات شهرستان املش نیز اجرایی شود.

 

 

رهبری املشی کلنگ زنی آب بهشت آباددر مکتب اسلام، آب مایه ی حیات است

نماینده شهرستان املش و رودسر دومین سخنران این مراسم بود ، وی با بیان اینکه در مکتب اسلام، آب مایه ی حیات است، گفت: نمایندگان استان گیلان در مجلس با کمک اعتباری به شرکت آبفار، روند اجرای پروژه های مهم و بزرگ آبرسانی جهت رفع مشکلات آب آشامیدنی روستاها را تسریع ببخشند.

محمدمهدی رهبری املشی افزود: خوشبختانه با عنایت ویژه ی رهبر معظم انقلاب، از محل صندوق توسعه ی ملی اعتبار خوبی برای توسعه ی آب شرب روستایی کشور در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد:  بی شک مسوولان نظام در هر جایگاهی که باشند، خود را موظف به خدمت کردن به مردم می دانند.

پروژه مجتمع ذخیره  آب بهشت آباد یکساله به مردم تحویل داده می شود

فرامینی کلنگ زنی آب بهشت آبادمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان نیز در سخنانی با بیان اینکه در چند سال گذشته تغییر اقلیم و کمبود منابع مالی و نقدینگی، دو عامل مهم در ایجاد چالش های آب شرب روستایی در این استان بوده است، گفت: به منظور تامین پایدار و مستمر آب شرب ۲۱ روستای شهرستان های املش و رودسر، سایت مرکزی ذخیره و تقویت فشار شامل یک باب مخزن زمینی ۱۰۰۰ مترمکعبی و ۳ هزار متر لوله گذاری در روستای لات سرای املش احداث می شود.

محمدعلی فرّامینی افزود: این پروژه در مدت یکسال و با صرف افزون بر ۴۲ میلیارد ریال هزینه اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این پروژه، ۲ هزار و ۱۷۷ خانوار در ۱۶ روستای املش و ۵ روستای رودسر از کمیّت مناسب آب آشامیدنی برخوردار می شوند.

وی، منبع تامین آب شرب این روستاها را  یک حلقه چاه در روستای سفیدداربن و رودخانه ی سفیدآب اعلام کرد.

وی، اجرای این پروژه را در قالب تکمیل طرح جامع آبرسانی به یکهزار روستای گیلان ذکر و تصریح کرد: هم اکنون ۵۳ روستای شهرستان املش در قالب این طرح زیر پوشش شبکه ی آبرسانی قرار گرفته اند.

به گفته ی فرّامینی؛ در حال حاضر در راستای طرح جامع آبرسانی، عملیات تامین آب شرب ۱۲ روستای شهرستان های املش و رودسر با اعتباری حدود ۶۰ میلیارد ریال در دست اجراست.

وی پیش بینی کرد؛ تعدادی از این روستاها تا دهه ی فجر امسال از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شوند.

بنابراین گزارش؛ در آئین کلنگ زنی سایت مرکزی ذخیره و تقویت فشار آب شرب ۲۱ روستای شهرستان های املش و رودسر جمعی از مدیران منطقه و مردم روستای لات سرای املش حضور داشتند.

شهردار املش کلنگ زنی آب بهشت آباد کلنگ زنی آب بهشت آباد

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد