کد خبر: 61540

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۵:۵۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد گیلان: سایت‌های غیر مجاز جهت دریافت مجوز اقدام کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید به نقش پایگاه‌های خبری در ایجاد آرامش در جامعه، از آن‌ها خواست: از تبلیغات زود هنگام انتخاباتی اجتناب کرده و حس همدلی و وفاق را در جامعه نهادینه کنند. به گزارش املش ما  به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی مدیرکل […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید به نقش پایگاه‌های خبری در ایجاد آرامش در جامعه، از آن‌ها خواست: از تبلیغات زود هنگام انتخاباتی اجتناب کرده و حس همدلی و وفاق را در جامعه نهادینه کنند.

فیروز فاضلیبه گزارش املش ما  به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در گفت‌و‌گویی اظهار کرد: در حال حاضر ۴٣ پایگاه خبری تحلیلی دارای مجوز در سطح استان فعالیت می‌کنند که در ماه‌های آینده با دریافت مجوز پایگاه‌های در صف انتظار، به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد.
وی در ادامه با تاکید به نقش پایگاه‌های خبری در ایجاد آرامش در جامعه از آن‌ها خواست: از تبلیغات زود هنگام انتخاباتی اجتناب کرده و حس همدلی و وفاق را در جامعه نهادینه کنند.
فاضلی افزود: سایت‌های فاقد مجوز نیز باید تلاش کنند در دو ماه آینده خود را با مقررات و قوانین وفق داده، مدیر واجد شرایط را معرفی کرده و در سامانه e-rasaneh. ir جهت دریافت مجوز ثبت نام نمایند.
این مسوول خاطرنشان کرد: بدون شک این اقدام فعالیت آن‌ها را قانونی نموده و امکان فعالیت هدفمند را برای این پایگاه‌ها فراهم خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد