کد خبر: 61512

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷

سردارپاکپور:اگردغدغه اشتغال و معیشت نباشد هیچکس نمی‌تواند ‌مشکلی در سیستان و بلوچستان ایجاد کند

به گزارش املشما ، به نقل ازفرمانده نیروی زمینی سپاه نوشت: اقدامات مردم‌یاری سپاه عامل اصلی ایجاد امنیت است و اگر مردم دغدغه اشتغال و معیشت نداشته باشند هیچکس نمی‌تواند ‌مشکلی در استان سیستان و بلوچستان ایجاد کند. سردار محمد پاکپور صبح امروز در همایش افتتاح و رونمایی از یک هزار و ۲۳۵ ‌پروژه عمرانی […]

به گزارش املشما ، به نقل ازفرمانده نیروی زمینی سپاه نوشت: اقدامات مردم‌یاری سپاه عامل اصلی ایجاد امنیت است و اگر مردم دغدغه اشتغال و معیشت نداشته باشند هیچکس نمی‌تواند ‌مشکلی در استان سیستان و بلوچستان ایجاد کند.

سردار محمد پاکپور صبح امروز در همایش افتتاح و رونمایی از یک هزار و ۲۳۵ ‌پروژه عمرانی و ۳ هزار و ۳۰۰ پروژه اقتصاد مقاومتی که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار کرد: همراهی با مردم یکی از ارکان اصلی سپاه است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: انتقال سردار شهید شوشتری به سیستان و بلوچستان و راهبرد مردمی ایشان بهترین راهکار تامین امنیت در این منطقه بود.
این مسول ادامه داد: بومی کردن امنیت با کمترین یگان‌های نظامی و با سازماندهی مردم منطقه و استفاده از این ساختار اجتماعی امروز به وضوح در این منطقه دیده می‌شود.

وی گفت: از دوران عشایر استان دسته‌های رزمی را سازماندهی کردیم و همین بسیجیان بومی منطقه عامل اصلی امنیت مطلوب در منطقه است.
سردار پاکپور بیان کرد: حرکت‌های تروریستی که گاهی رخ می‌دهد در جوار مرزهاست و نمی‌تواند به داخل استان سیستان و بلوچستان نفوذ کنند.
وی با بیان اینکه ‌مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی از دیگر اقدامات مهم سپاه ‌در سیستان و بلوچستان‌است که سردار شوشتری بنای آن را ایجاد کرد، ادامه داد: ‌ایشان با دغدغه‌ خاصی مشکلات این استان را در تهران پیگیری می‌کرد و همانگونه که همرزمانشان امروز دارند به خوبی این راه را ادامه می‌دهند و آهنگ این اقدامات در چند سال اخیر بیشتر شده است.
سردار پاکپور تاکید کرد: ۱۸ بیمارستان تخصصی در این منطقه راه‌اندازی شده و به دنبال آن ۷۸۰ هزار نفر درمان شده‌اند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: اقدامات مردم‌یاری سپاه عامل اصلی ایجاد امنیت است و اگر مردم دغدغه اشتغال و معیشت نداشته باشند هیچکس نمی‌تواند ‌مشکلی در این استان ایجاد کند.
این مسول بیان کرد: اگر امنیت به وجود آید همه سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی، تجاری و فرهنگی به این منطقه سرازیر می‌شود و دولت با اقداماتی که در دستور کار دارد زمینه را برای ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذار در این منطقه فراهم می‌کند./میزان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد