کد خبر: 61504

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۳:۲۱

رئیس اصناف دوباره استعفا داد/ جوزایی رئیس شد

شهرام قهرمانی چندسالی   رئیس اصناف شهرستان رودسر بود ، پایان شهریور استعفای اولش را نوشت و روز گذشته در اقدامی تعجب برانگیر اقدام به استعفای از ریاست صنف مشاورین املاک شهرستان نمود. به گزارش خبرنگار املشما ، این اتفاق را برخی یک شبه می دانند ولی آنهایی که اطلاعات شان کمی بیشتر است ماجرا […]

شهرام قهرمانی چندسالی   رئیس اصناف شهرستان رودسر بود ، پایان شهریور استعفای اولش را نوشت و روز گذشته در اقدامی تعجب برانگیر اقدام به استعفای از ریاست صنف مشاورین املاک شهرستان نمود.

اتاق اصنافبه گزارش خبرنگار املشما ، این اتفاق را برخی یک شبه می دانند ولی آنهایی که اطلاعات شان کمی بیشتر است ماجرا را چندماهه می دانند و می گویند که در این دو سه ماهه اوضاع اتاق اصناف شهرستان خوب نبود.

شهرام قهرمانی که از صنف مشاورین املاک توانسته بود جز هیئت مدیره اتاق اصناف شود و چندسالی ریاست این اتاق را برعهده داشته ، ۳۱ شهریور استعفایش را اعلام میکند ولی هیئت مدیره با استعفا مخالفت می نماید.

اتفاقاتی که در اتاق اصناف شهرستان در چند ماهه اخیر افتاده نشان از بدسلیقگی های برخی هیئت مدیره با هم دارد ، بدسلیقگی هایی که باعث استعفای دوباره رئیس این اتاق شده است .

روز گذشته با خبر شدیم قهرمانی دوباره استعفا نوشته است و اینبار با استعفایش موافقت میکنند و اما ماجرا چگونه بود است؟

براساس این گزارش پس از استعفای اسدنیا (که فقط چند هفته ای تا انتخابات صنف مانده )یکی از اعضای هیئت مدیره صنف مشاورین املاک ، جوزایی که عضو علی البدل بوده به جمع هیئت مدیره می آید و برای انتخاب رئیس جدید صنف مشاورین املاک به شور می نشیند و چون فقط جوزایی خودش را کاندیدای ریاست این صنف  نموده بود ، وی را به عنوان رئیس جدید انتخاب می نمایند.

آیا حال که شهرام قرمانی از ریاست  صنف مشاورین املاک استفاع داده همچنان  ریاست اتاق اصناف بر عهده وی خواهد بود؟!!!

در شهرستان رودسر بیش از ۵۰۰۰ پروانه کسب صادر شده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد