کد خبر: 61499

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۲:۴۲

روز سوم اجرای طرح؛ تحویل برخی خودروهای اقساطی ۶۰ روزه شد

در روز سوم اجرای طرح وام ۲۵میلیونی ،ظرفیت برخی محصولات به اتمام رسید که مقرر شد با تغییر زمان تحویل، امکان ثبت نام مجدد برای بخشی از محصولات فراهم شود. به گزارش املشما به نقل از باشگاه خبرنگاران، امروز به عنوان سومین روز ثبت نام فروش خودرو با استفاده از وام ۲۵ میلیون تومانی که یکی […]

در روز سوم اجرای طرح وام ۲۵میلیونی ،ظرفیت برخی محصولات به اتمام رسید که مقرر شد با تغییر زمان تحویل، امکان ثبت نام مجدد برای بخشی از محصولات فراهم شود.

خودروبه گزارش املشما به نقل از باشگاه خبرنگاران، امروز به عنوان سومین روز ثبت نام فروش خودرو با استفاده از وام ۲۵ میلیون تومانی که یکی از طرح‌های دولت در بسته تسریع رونق اقتصادی بوده است، که بر اساس اعلام مسئولان وزارت صنعت تا ظهر امروز چهارشنبه بیش از ۵۴ هزار خودرو در نمایندگی‌های مجاز اعلام شده از سوی خودروسازان برای فروش اقساطی ثبت نام شده است.

بر این اساس قرار بود تحویل خودرو در قالب بسته خروج از رکود به صورت فوری انجام شود که امروز با تمام شدن ظرفیت برخی خودروها حالا این مدت زمان به ۶۰ روز افزایش یافته است.
بر اساس این گزارش معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: مطلوب ما این است که مشتریان، خودرویی را که انتخاب اول آنهاست دریافت کنند.
مصطفی خان‌کرمی افزود: میزان استقبال مشتریان، تعداد تعهدات جاری و قبلی مشتریان ازآن محصول و ظرفیت تولید و همچنین زمان تحویل خودرو موانعی است که گاه منجر به کاهش و یا متوقف شدن ظرفیت فروش محصول می‌شود.
وی با بیان این توضیح که موعد پرداخت چک اقساط خودروهای این دسته از مشتریان یک ماه دیرتراز زمان سررسید مشتریان فعلی خواهد شد اضافه کرد: این تصمیم به منظور جلوگیری از تاخیر در تحویل خودروهای تخصیصی و امکان برنامه‌ریزی و انتخاب نوع محصول در زمان تحویل  برای مشتریان اتخاذ می‌شود.
بنا بر این گزارش، شرکت ایران‌خودرو در پاسخ به اعتماد مشتریان، مبنای زمان تحویل را از زمان واریز وجه و تکمیل مدارک در نمایندگی ها محاسبه می‌کند و بر این اساس، زمان تحویل‌های اعلامی واقعی است و خودرو در زمان مقرر به مشتریان تحویل خواهد شد.
لازم به ذکر است خودروی پرفروش تندر۹۰ یکی از محصولاتی است که تحویل آن ۲ماهه شده است.
ارسال دیدگاه

کسب درآمد