کد خبر: 61434

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ - ۹:۴۹

دومین کارت زرد مدیرعامل آب روستایی از یک مسئول شرق گیلانی

دیدار چهره به چهره مردم و بخشدار رحیم آباد این هفته همراه با کارت زرد بخشدار به مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان همراه بود. به گزارش خبرنگار املشما منصور سعادت نژاد در دیدار چهره به چهره با مردم این بخش با انتقاد از عملکرد آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت : متاسفانه با توجه به تذکرات […]

دیدار چهره به چهره مردم و بخشدار رحیم آباد این هفته همراه با کارت زرد بخشدار به مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان همراه بود.

سعادت نژاد تودیع و معارفه بخشدار رحیم آباد4به گزارش خبرنگار املشما منصور سعادت نژاد در دیدار چهره به چهره با مردم این بخش با انتقاد از عملکرد آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت : متاسفانه با توجه به تذکرات و تاثیرات استانی اشکورات بخش رحیم آباد همچنان در این خصوص محروم باقی مانده است

وی اظهار داشت : ۶۰ روستای اشکور با مشکل آب روستایی مواجه اند که باید برطرف گردد.

بخشدار رحیم آباد در خصوص پروژه های راه روستایی اشکورات گفت: با توجه به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی که قیر مورد نیاز تامین شده است ، هیچ گونه نگرانی در این خصوص نیست و پروژه ها ادامه خواهند پیدا کرد.

سعادت نژاد با بیان اینکه نفت مورد نیاز فصل زمستان تامین شده است ، افزود : همچنین  ۳ هزار  کیسه آرد مورد نیاز برای مناطق برف گیر اشکورات برنامه ریزی شده است که به دست ساکنین این مناطق می رسانیم .

اشکورات رحیم آباد ۲۲۰ روستا دارد.

به گزارش خبرنگار ما چندهفته پیش فرماندار املش بدلیل عدم کیفیت آب شرب روستایی به مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کارت زرد داده بود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد