کد خبر: 61349

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۷:۳۸

در پی برداشت های بی رویه شن ؛ زمین ورزشی رحیم آباد را آب برد+تصاویر

برداشت های بی رویه شن از بستر رودخانه های منطقه باعث شده پس از هرسیلابی خسارات جبران ناپذیری به منازل و اماکن عمومی و… موجب شود. به گزارش خبرنگار املشما در جریان سیل  و بارندگی های چندسال اخیر ، به اماکن و منازلی که درحاشیه رودخانه ها ساخته شده اند خسارات زیادی وارد شد. اندکی […]

برداشت های بی رویه شن از بستر رودخانه های منطقه باعث شده پس از هرسیلابی خسارات جبران ناپذیری به منازل و اماکن عمومی و… موجب شود.

زمین ورزشی رحیم آبادبه گزارش خبرنگار املشما در جریان سیل  و بارندگی های چندسال اخیر ، به اماکن و منازلی که درحاشیه رودخانه ها ساخته شده اند خسارات زیادی وارد شد.

اندکی بررسی و نگاه به عوامل آن میتوان برداشت های بی رویه شن از بستر رودخانه پلرود را اصلی ترین عاملی دانست که موجب این خسارات به این اماکن و منازل میگردد.

همین برداشت های بی رویه باعث شده بود پل قبلی رحیم آباد-ماچیان در سالهای گذشته تخریب شود و اعتباری میلیاردی برای ساخت پل جدید هزینه گردد.

در جریان سیل دوهفته گذشته در شمال کشور و طغیان دومین رودخانه خروشان گیلان یعنی پلرود قسمتی از زمین ورزشی رحیم آباد خسارت دید.

این زمین ورزشی در مالکیت شهرداری رحیم آباد بوده است و بدلیل عدم دیواره سازی موجبات تخریب قسمتی از آن شد که در تصاویر ذیل قابل رویت است.

علی امیدوار عضو شورای شهر رحیم آباد دلیل عدم دیواره سازی این زمین ورزشی را عدم اعطای مجوز توسط سازمان آب منطقه ای بیان داشت و گفت شهرداری رحیم آباد مکاتبات اداری را انجام داده و منتظر مجوز لازم برای دیواره سازی و نجات این زمین ورزشی است.

رحیم آباد که در بخش های عمرانی و زیر بنایی، بهداشتی همواره محروم بوده است ، نیازمند نگاه ویژه مسئولین را میطلبد .

زمین ورزشی رحیم آباد1 زمین ورزشی رحیم آباد2

 

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد