کد خبر: 61240

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۱

آیت الله قربانی: چرا به عوامل فتنه اجازه سخنرانی داده می شود/ درمورد اقدامات خطرناک افشاگری می کنم

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه باکسی عقد اخوت نبسته ام، گفت: متاسفانه به عوامل فتنه اجازه سخنرانی داده می شود و بچه های انقلابی در این زمینه حق برخورد دارند. به گزارش املشما به نقل از  «دیارباران»، آیت الله زین العابدین قربانی در نماز جمعه شهرستان رشت در مصلی امام خمینی (ره) […]

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه باکسی عقد اخوت نبسته ام، گفت: متاسفانه به عوامل فتنه اجازه سخنرانی داده می شود و بچه های انقلابی در این زمینه حق برخورد دارند.

قربانیبه گزارش املشما به نقل از  «دیارباران»، آیت الله زین العابدین قربانی در نماز جمعه شهرستان رشت در مصلی امام خمینی (ره) با بیان اینکه اسلام آمده است تا مردم را از بردگی غیرخدا آزاد کند، اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در راستای آرمان های انقلابی امام برابر استکبارایستاده است.

وی با بیان اینکه اسلام دین بردگی نیست بلکه دین آزادگی است، گفت: امام خمینی (ره) نیز همواره در مسیر انقلاب از هیچ قدرت اهریمنی نترسیدند و با سخنان حق محور رهبر انقلاب برای استکبار و دشمنان ابرو نمی ماند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه باگذشت ۴۰ روز از فاجعه منا هنوز سرنوشت برخی از حجاج و سفیر سابق ایران در لبنان نامعلوم است، گفت: فاجعه منا را به دست داشتن اسرائیل و با همکاری آل سعود نسبت داده اند.

قربانی با بیان اینکه آل سعود ابزار استکبار و دشمن جهان اسلام است، افزود: باید با تصمیم درست خانه کعبه را از دست این خائنین و اراذل نجات دهند.

وی افزود: حمله جیش المختارحق ملت عراق بود اما برخی رسانه های داخل عراق تریبون استکبار هستند.

وی با بیان اینکه ملت بر اجرای شروط رهبرمعظم انقلاب تاکید دارند، گفت: شروط ۹ گانه رهبر انقلاب اگر رعایت نشود ذلت جهان اسلام با ست خودمان رقم می خورد.

قربانی افزود: آیا سیمان گرفتن آب سنگین اراک وجمع اوری سانتریفیوژ قبل اط گرفتن ضمانت از طرف مقابل و بستن فوردو عقلانی است و در نهایت هم بهانه بیاورند و بگویند شما اسرائیل رابه رسمیت نمی شناسید و آن وقت دست ماخالی است.

امام جمعه رشت با اشاره به مسائل سیاسی گیلان، گفت: از استاندار، معاونت سیاسی ـ امنیتی و در نهایت وزیرکشور و رئیس جمور می خواهم این وصله هارا از دولت تدبیر وامید پاک کنند وشایسته سالاری را در دستورکارقرار دهند.

وی اضافه کرد: متاسفانه به عوامل فتنه اجازه سخنرانی داده می شود و بچه های انقلابی حق برخورد دارند اما نباید ضرب وشتمی صورت بگیرد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مطالبی به من می رسد که مسئولان کاری می کنند که بیانگر طاغوت است، تأکید کرد: از سال ۴۲ زندان رفتم و۵۰سال استکبار ستیز بودم و باکسی عقد اخوت نبستم.

وی با بیان اینکه اگر به تذکرات من گوش ندهند درمورد اقدامات خطرناک اداره ثبت گیلان افشاگری خواهم کرد، ادامه داد: من زبان رهبر در استانم واین ادارات باید تذکر من راجدی بگیرد.

وی با بیان اینکه شنیده ام که فرمانداری که دوماه در دولت احمدی نژاد بود را می خواهند بردارند، افزود: این فرماندار برادرشهید است و مردم دوستش دارند و شیعه وسنی را برادرکرده است چرا این فرماندار باید برکنار شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد