کد خبر: 61225

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ - ۵:۵۳

معاون وزیر راه خبر داد: توزیع قیر رایگان برای آسفالت شهر های زیر ۲۰هزار خانوار

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی کشور صبح امروز در جلسه ای که با نماینده آستانه اشرفیه در این شهرستان داشت از توزیع رایگان قیر برای آسفالت شهرهای زیر ۲۰ هزار خانوار خبر داد. به گزارش خبرنگار املشما ، سید حسین میرشفیعی در سفرش به آستانه در جلسه ای با حضور نماینده و فرماندار […]

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی کشور صبح امروز در جلسه ای که با نماینده آستانه اشرفیه در این شهرستان داشت از توزیع رایگان قیر برای آسفالت شهرهای زیر ۲۰ هزار خانوار خبر داد.

میرشفیعی و قربانی1به گزارش خبرنگار املشما ، سید حسین میرشفیعی در سفرش به آستانه در جلسه ای با حضور نماینده و فرماندار این شهرستان با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰۰ کیلومتر از راه های روستایی کشور آسفالت شده است گفت: تا پایان سال مالی تیرماه ۹۵ ، دو هزار پروژه آسفالت به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهارداشت سال گذشته ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات راه های روستایی کشور بوده و برای سالجاری ۱۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

معاون وزیر راه کشور افزود : ۶۰۰ هزار تن قیر برای راه های روستایی در کشور تهیه گردیده است.

میرشفیعی در خصوص خسارت سیل های اخیر گفت: ۳۵۰۰ پل در روستاهای کشور وجود دارد که ۱۲۰۰ پل بزرگ به طول بالای ۲۰ متر هستند که در حال تخریب می باشند که در جریان سیل گیلان ۳ پل بزرگ تخریب شد.

به گزارش خبرنگار ما ۱۷۰۰ راه ارتباطی برای روستاها  پس از انقلاب اسلامی در کشور ایجاد گردیده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد