کد خبر: 61217

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ - ۸:۲۹

رئیس اوقاف رودسر خواستار شد: تبیین رشادت دانش آموزان خط امام راحل(ره) برای نسل های جدید

همزمان با سیزدهم آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، دانش آموزان شهرستان  املش ، در راهپیمایی این روز بزرگ، حضوری چشمگیر داشتند. به گزارش املشما به نقل از  ایرنا، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان املش همزمان با سراسر کشور با شعار هیهات منا الذله و مرگ بر آمریکا دانش آموزان، دانشجویان و مردم […]

همزمان با سیزدهم آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، دانش آموزان شهرستان  املش ، در راهپیمایی این روز بزرگ، حضوری چشمگیر داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی پاکیزهبه گزارش املشما به نقل از  ایرنا، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان املش همزمان با سراسر کشور با شعار هیهات منا الذله و مرگ بر آمریکا دانش آموزان، دانشجویان و مردم این شهرستان برگزار شد.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان های املش و رودسر روز چهارشنبه در این مراسم که در میدان شهدای املش برگزار شد، گفت: یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و این روز بزرگ و تاریخی را همه ساله باید با شکوه و در خور شأن آن برگزار کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی پاکیزه با اشاره به رشادت های دانش آموزان و دانشجویان خط امام در یوم الله ۱۳آبانماه ۵۸ افزود: باید رشادت های ایثارگرانه دانش آموزان و دانشجویان خط امام راحل(ره) در آن زمان را برای نسل امروز تبیین و معرفی کنیم.
وی ادامه داد: راهپیمایی ۱۳آبان امسال با توجه به شریط خاص کنونی ایران و منطقه با عزت بیش از پیش در شهرستان املش و سراسر کشور برگزار شد تا دشمنان اسلام و نظام بدانند مردم این کشور بیدارند و با حضور گسترده خود از تمامیت این نظام دفاع می کنند.
وی عامل پیروزی ملت ایران در طول انقلاب اسلامی را تعامل خوب، وحدت و تبعیت از ولایت فقیه اعلام کرد و افزود: شعار مرگ برآمریکا در قاموس ملت ایران هرگز حذف نخواهد شد.
مهدی جعفری فرماندار املش هم در حاشیه راهپیمایی ۱۳آبان به خبرنگار ایرنا بیان کرد: ما به تاسی از مقام معظم رهبری اعلام می داریم آمریکا قابل اعتماد نیست، تا نگاه مردم و قلب مردم اطمینان حاصل نکند ما آمریکا را به چشم استکبار نگاه می کنیم و به گفته امام راحل افتخار می کنیم که این روحیه دشمن شناسی را در مردم ما بوجود آورد.
گفتنی است؛ این راهپیمایی با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات منا الذله از مقابل شهردای املش شروع و تا میدان شهدای این شهر ادامه یافت و در پایان قطعنامه راهپیمایی در محکومیت استکبار جهانی و آمادگی ملت ایران در دفاع از نظام اسلامی و کشور قرائت شد.
شهرستان املش در شرق گیلان واقع شده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد