کد خبر: 61209

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۲

شاهد عینی : فیاض زاهد پس از شنیدن شعار مرگ برامریکا مجلس را ترک کرد

متاسفانه شنیده شده که برخی مسوولین در مصاحبه با رسانه های مشخص! از پیگیری قانونی برهم زنندگان این مراسم صحبت کردند که باید به این مسوولین گفت: آیا فریاد مرگ بر امریکا آن هم در روز ۱۳ آبان عملی مجرمانه است؟   به گزارش املشما به نقل از پیک دانشجو یکی از شاهدان عینی حاضر […]

متاسفانه شنیده شده که برخی مسوولین در مصاحبه با رسانه های مشخص! از پیگیری قانونی برهم زنندگان این مراسم صحبت کردند که باید به این مسوولین گفت: آیا فریاد مرگ بر امریکا آن هم در روز ۱۳ آبان عملی مجرمانه است؟

 

فیاض در لاهیجان1به گزارش املشما به نقل از پیک دانشجو یکی از شاهدان عینی حاضر در مراسم سخنرانی دکتر فیاض زاهد در لاهیجان در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو با بیان اینکه این جلسه که در روز ۱۳ آبان  که مزین به استکبارستیزی است برگزار شده بود که متاسفانه دکتر فیاض زاهد بدون اشاره به  اهمیت این روز مهم ، در اقدامی تعجب برانگیز در ارتباط با اینکه مفهوم پرشیا حاصل کار رضاخان پهلوی بود،شروع به تقدیر و تشکر از رضاخان کرد.

که حاضرین در اعتراض به این سخنان از ایشان پرسیدند که چرا در ارتباط با ۱۳ آبان مطلبی نمیگویید و یا شخص دیگری در ارتباط با فتنه ۸۸ پرسشی کردند که فیاض زاهد سکوت کردند و در ادامه مجری برنامه اجازه صحبت به این اشخاص را ندادند.

و پس از انکه  اجازه صحبت به معترضین داده نشد ، حاضرین جلسه با شعار مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل استکبارستیزی خود را اعلام کردند و با کمال تاسف فیاض زاهد پس از شنیدن این شعارها مجلس را ترک کرد.

متاسفانه شنیده شده که برخی مسوولین در مصاحبه با رسانه های مشخص! از پیگیری قانونی برهم زنندگان این مراسم صحبت کردند که باید به این مسوولین گفت: آیا فریاد مرگ بر امریکا آن هم در روز ۱۳ آبان عملی مجرمانه است؟

باید از فرماندار و مسوولین سیاسی استان پرسید که به چه علت این افراد معلوم الحال که سوابق نابخشودنی دارند در شهر لاهیجان دیار شهید کریمی ها اجازه سخنرانی پیدا می کنند؟

از مسوولین سیاسی استان باید پرسید که آیا معنای اعتدال و تدبیر این است؟

وی همچنین در ارتباط با تصادفی که در خیابان اطراف این مراسم انجام شد گفت: برخی سایت ها تقوا رسانه ایی را رعایت کنند و هر خبری را برای بازارگرمی سایت خود منتشر نکنند! در برخی رسانه ها علت تصادف را تعقیب توسط اشخاص معترض در مراسم اعلام کردند که این یک دروغ محض است و اشخاص معترض به سخنرانی در زمان تصادف در سالن جلسه بودند و حتی افرادی را که این مراسم را با شتاب ترک می کردند، دعوت به شعار مرگ بر امریکا می کردند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد