کد خبر: 61199

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۹

فرار اصلاح طلب گیلانی از جلسه سخنرانی اش در لاهیجان +تصاویر

فیاض زاهد از چهره های تندروی اصلاح طلبی پس از چند دقیقه سخنرانی در اتاق اصناف لاهیجان از جلسه فرار کرد. به گزارش املشما به نقل از «لاهیجان»، فیاض زاهد که در جلسه پرسش و پاسخ اتاق اصناف لاهیجان به دعوت شورای جوانان حامی تدبیر وامید به مناسب روز ۱۳ آبان شرکت کرد در سخنرانی خود […]

فیاض زاهد از چهره های تندروی اصلاح طلبی پس از چند دقیقه سخنرانی در اتاق اصناف لاهیجان از جلسه فرار کرد.

به گزارش املشما به نقل از «لاهیجان»، فیاض زاهد که در جلسه پرسش و پاسخ اتاق اصناف لاهیجان به دعوت شورای جوانان حامی تدبیر وامید به مناسب روز ۱۳ آبان شرکت کرد در سخنرانی خود با اشاره به مفهوم کشور، خلفای عباسی و مفهموم اینکه پرشیا حاصل کار رضاخان بوده گفت: ماکیوال در قرن شانزده کتاب شهریار را نوشته که در آن اصول فرمانروایی را به اروپائی ها یاد داد.

وی در ادامه گفت: سیاست مدار هم باید روباه و هم شیر باشد چون هر دو مکمل هم هستند.

جلسه سخنرانی پس از  این مبحث و ایراد سوال یکی از حاضرین مبنی بر اینکه امروز ۱۳ آبان و روز استکبار ستیزی است، پس چرا در این باره صحبت نمی کنید، پس از دخالت مجری برنامه به انحراف کشیده شد.

یکی دیگر از حاضرین در ادامه این حرکت به مجری برنامه گفت که اجازه دهید دکترفیاض زاهد با توجه به سابقه سیاسی خود در این باره صحبت کنند و نظرات خود را راجع به ۱۳ آبان بیان کنند، که مجری برنامه با قطع کردن مکرر سوالات حاضرین باعث سر دادن شعار مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل حاضران شد.

فیاض زاهد پس از شنیدن شعارهای حاضران در جلسه پس از چند دقیقه پا به فرار گذاشت.

**با توجه به فضای سیاسی لاهیجان، دادن مجوز سخنرانی و برنامه به گروه ها و چهره های تندرو که مصالح ملی را رعایت نمی کنند و باعث تنش و درگیری و هتک اعتقادات مذهبی مردمی می شوند، می طلبد که مسئولین امرتبعات اعطای مجوز به چنین برنامه هایی را در نظر داشته باشند.

فیاض در لاهیجان فیاض در لاهیجان1 فیاض در لاهیجان2 فیاض در لاهیجان3 فیاض در لاهیجان4

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد