کد خبر: 61000

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۶:۲۳

رئیس بنیاد مسکن املش: خسارت ۱۷ میلیاردی به ابنیه شهرستان املش

خسارت سیل به شهرستان املش زوایای دیگری نیز داشت ، به همین جهت به سراغ رئیس بنیاد مسکن این شهرستان رفتیم . امیرکبیر حبیبی در گفتگو با خبرنگار املشما میزان خسارت های وارده به واحد های مسکونی و تجاری را ۹ میلیارد ریال عنوان نمود. وی اظهار داشت: خسارات در بخش راههای روستایی ، لوله […]

خسارت سیل به شهرستان املش زوایای دیگری نیز داشت ، به همین جهت به سراغ رئیس بنیاد مسکن این شهرستان رفتیم .

امیرکبیر حبیبی1امیرکبیر حبیبی در گفتگو با خبرنگار املشما میزان خسارت های وارده به واحد های مسکونی و تجاری را ۹ میلیارد ریال عنوان نمود.

وی اظهار داشت: خسارات در بخش راههای روستایی ، لوله گذاری ها و ابنیه بتنی و پل بیش از ۸میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان املش خاطرنشان کرد: توجه به استاندارد سازی ابنیه باید مورد توجه تمامی مهندسین و پیمانکاران قرار گیرد تا در مواقع بحران خسارات اندک و نا چیز گردد.

حبیبی تصریح کرد: اکثر خسارات وارد شده بدلیل کم توجهی به موارد اولیه در ساخت و ساز ها بوده است وگرنه پس از بحران ها ،خسارت خاصی برجای نخواهد ماند.

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۱ - آبان - ۱۳۹۴

  متاسفانه در سالهای اخیر بنیاد مسکن چندان نظارت و توجهی استاندارد و مقاوم سازی ساختمان های مسکونی روستائی و شهری املش نداشته و وامها و تسهیلات تخصیصی به نیازمندان واقعی پرداخت نمی گردد و برخی از شهروندان بر این باورند اگر پارتی و آشنائی نداشته باشی قادر به دریافت وام و تسهیلات از ینیاد مسکن نخواهی بود واگر بررسی دقیقی در خصوص وامهای پرداختی صورت گیر د مشخص خواهد گردید نیمی از این وامها و تسهیلات به واجدین شرائط پرداخت نگردیده است …


  پاسخ

  • اصغری

   تاریخ : ۱۳ - آبان - ۱۳۹۴

   ضمن سلام : با در نظر خدا و پیامبر چنین موارد ذکر شده در بنیاد مسکن وجود ندرد خواهشمند است اگر نمونه ای در نظر دارید با مستندات به آقای اصغری ارائه نمایید .
   با تشکر…….۱۳۹۴/۰۸/۱۳


   پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد