کد خبر: 60981

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۷

رئیس شورای شهر خبرداد:صدور مجوز تغییر کاربری زمین های کنارگذرکلاچای

رئیس شورای اسلامی کلاچای از تغییر کاربری در کمربندی  کلاچای خبر داد. رئیس شورای شهر کلاچای در گفتگو با خبرنگار املشما از صدور مجوز لازم جهت تغییر کاربری زمین های کنارگذر کلاچای خبر داد و گفت: از ایجاد کنارگذر کلاچای بیش از ۸سال است که میگذرد و صاحبین زمین های این کنارگذر همواره مشکل مجوز ساخت […]

رئیس شورای اسلامی کلاچای از تغییر کاربری در کمربندی  کلاچای خبر داد.

محمد حسینیرئیس شورای شهر کلاچای در گفتگو با خبرنگار املشما از صدور مجوز لازم جهت تغییر کاربری زمین های کنارگذر کلاچای خبر داد و گفت: از ایجاد کنارگذر کلاچای بیش از ۸سال است که میگذرد و صاحبین زمین های این کنارگذر همواره مشکل مجوز ساخت و ساز داشتند که با پیگیری های شهردار کلاچای و محفوظی معاون وزیر راه و شهرسازی این مشکل برطرف شد.

مهدی محمد حسینی همچنین در خصوص لایروبی انهار گفت: با توجه به اینکه شهرسازی کلاچای به گونه ای می باشد که آبگرفتگی بسیار ناچیز است ، ولی شهرداری کلاچای اقدام به لایروبی رودخانه های داخل شهر نموده است تا در زمان بحران دچار مشکل نگردیم .

وی ادامه داد : لایروبی رودخانه گزافرود به طول ۵۰۰ متر در حال اجراست و بزوذی به پایان خواهد رسید و این درحالیست که در طول ۱۷ سال گذشته انجام نگرفته بود و از عملکردهای مثبت این دوره شورای شهر و شهردار کلاچای می توان نام برد.

رئیس شورای شهر کلاچای در پایان خاطرنشان کرد: بزودی جلسه ای با حضور فرماندار و مسئولین بخش برگزار خواهد شد و  مشکلات شهر و توسعه و آبادنی کلاچای رایزنی های لازم صورت خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد