کد خبر: 60979

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۳

قابل توجه نامزدهای انتخاباتی؛ خرید و فروش مستقیم و غیر مستقیم رأی جرم محسوب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای خرید و فروش مستقیم و غیر مستقیم رأی در انتخابات قوه مقننه را جرم محسوب کردند. به گزارش املشما به نقل از خانه ملت , نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای خرید و فروش مستقیم و غیر مستقیم رأی در انتخابات قوه مقننه را جرم محسوب کردند. نمایندگان […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای خرید و فروش مستقیم و غیر مستقیم رأی در انتخابات قوه مقننه را جرم محسوب کردند.

مجلسبه گزارش املشما به نقل از خانه ملت , نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای خرید و فروش مستقیم و غیر مستقیم رأی در انتخابات قوه مقننه را جرم محسوب کردند.

نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه۱۰آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک بند به ماده ۶۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با ۱۲۰ رأی موافق، ۳۳ رأی مخالف و ۱۲ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۹ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس این مصوبه مجلس خرید و فروش رأی از قبیل اقدام مستقیم و غیر مستقیم توزیع اقلام و لوازم که برای پذیرنده جنبه انتفاعی داشته باشد و همچنین کمک های نقدی و غیر نقدی به اشخاص، اماکن عمومی، مذهبی، هیأت ها و امور خیریه بعد از ثبت نام در انتخابات جرم محسوب شد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۱ - آبان - ۱۳۹۴

    متاسفانه رواج پدیده شوم خرید و فروش آرا ء توسط طرفداران کاندیداها ی مجلس شورای اسلامی در سالهای اخیر رشد قابل توجهی در اغلب شهرهای استان گیلان داشته که این امر به باور افکار عمومی به سلامت انتخابات خسارت جبران ناپذیری وارد نموده و دستگاههای نظارتی و انتظامی علی رغم اطلاع از این تخلفات برخورد بازدارنده و تنبیهی با متخلفان نداشتند ….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد