کد خبر: 60949

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۷:۲۱

همایش میقات صالحین دانش آموزان بسیجی در املش برگزار شد

همایش میقات صالحین حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان املش در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار گردید. به گزارش خبرنگار املشما ، صبح امروز بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی همایش میقات صالحین حوزیه بسیج دانش آموزی شهرستان املش در مصلی نماز جمعه  برگزار گردید. مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه املش که سخنران این همایش […]

همایش میقات صالحین حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان املش در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار گردید.

میقات صالحینبه گزارش خبرنگار املشما ، صبح امروز بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی همایش میقات صالحین حوزیه بسیج دانش آموزی شهرستان املش در مصلی نماز جمعه  برگزار گردید.

مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه املش که سخنران این همایش بود ، گفت: رهبر انقلاب از بسیج دانش‌آموزی سه امر مطالبه نموده است و آن تحصیل، تهذیب و ورزش  می باشد که باید دانش آموز بسیجی ما در هر سه مورد بدرخشد.

حجت الاسلام اسکندری افزود : بسیج یک حرکت اجتماعی است که در هر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشکال مختلفی در اثر شرایط خاص بوجود می آید.

وی خاطر نشان کرد : باید فرهنگ بسیجی از مدرسه و خانواده آغاز شود، ما باید به فرزندانمان فرهنگ ایثار، از خود گذشتگی، شهامت و تلاش را بیاموزیم و این دینی است که باید در حق آنها بجا آوریم.

شعار هفته بسیج دانش‌آموزی سال ۱۳۹۴ ، «دانش‌آموز بسیجی، حماسه ساز امروز و آینده ساز فردا» می باشد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد