کد خبر: 60917

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۹

بیانیه مشترک نشست وین منتشر شد

دقایقی پیش  بیانیه مشترک نشست وین منتشر شد. در این بیانیه آمده است: شرکت کنندگان در نشست وین تلاش خواهند کرد تا جنگ در تمامی مناطق سوریه متوقف شود و برای تشکیل دولتی مورد اعتماد و غیرطایفه‌ای تلاش خواهند کرد. به گزارش املشما به نقل از خبرگزاری تسنیم، دقایقی پیش بیانیه مشترک نشست وین منتشر شد. […]

دقایقی پیش  بیانیه مشترک نشست وین منتشر شد. در این بیانیه آمده است: شرکت کنندگان در نشست وین تلاش خواهند کرد تا جنگ در تمامی مناطق سوریه متوقف شود و برای تشکیل دولتی مورد اعتماد و غیرطایفه‌ای تلاش خواهند کرد.

اجلاس وینبه گزارش املشما به نقل از خبرگزاری تسنیم، دقایقی پیش بیانیه مشترک نشست وین منتشر شد. در این بیانیه آمده است: شرکت کنندگان در نشست وین تلاش خواهند کرد تا جنگ در تمامی مناطق سوریه متوقف شود و برای تشکیل دولتی مورد اعتماد و غیرطایفه‌ای تلاش خواهند کرد.

جان کری، وزیر خارجه آمریکا نیز در پایان این نشست گفت: ایران، روسیه و آمریکا با هم درباره اسد اختلاف دارند. موضع آمریکا این هست که اسد نمی‌تواند سوریه را متحد و اداره کند.

وزیر خارجه آمریکا بااین‌حال اعلام کرد که شفافیت بیشتری درمورد بحران سوریه ایجاد شده است و طرفین به پیشرفتهایی دست یافته‌اند.

وی در ادامه اعلام کرد که فرصت دستیابی به راه‌حلی سیاسی برای بحران سوریه بیش از هر زمان دیگری است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد