کد خبر: 60910

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۶

امام جمعه کلاچای:اقتدار امروز ایران،به برکت خون شهدا و تدابیر مدبرانه رهبر انقلاب است

خطبه های نماز جمعه این هفته کلاچای به امامت جماعت حجت الاسلام لطیفی برگزار شد. به گزارش خبرنگار املشما امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه با دعوت همگان به تقوای الهی ، رعایت حجاب و حفظ ارزشهای اسلامی را در جامعه خواستار شد. حجت الاسلام لطیفی گفت: اگر امروز در معادلات سیاسی منطقه […]

خطبه های نماز جمعه این هفته کلاچای به امامت جماعت حجت الاسلام لطیفی برگزار شد.

امام جمعه کلاچایبه گزارش خبرنگار املشما امام جمعه کلاچای در خطبه های نماز جمعه با دعوت همگان به تقوای الهی ، رعایت حجاب و حفظ ارزشهای اسلامی را در جامعه خواستار شد.

حجت الاسلام لطیفی گفت: اگر امروز در معادلات سیاسی منطقه حرفی برای گفتن داریم و در اجلاس وین از ایران دعوت میشود ، فقط به برکت خون شهدا و تدابیر مدبرانه رهبر انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد:‌ استکبار جهانی و به بویژه آمریکا فهمیده اند ،در بازیهای که در جهان علیه ایران به راه  می اندازد با شکست مواجه میشوند و همه این اقتدار برگرفته از اقتداری که شهدا به نظام بخشیده اند.

امام جمعه کلاچای در ادامه سخنانش به  مالیاتی که  در بازار بر اجناس وضع میشود اشاره نمود و مردم در فشار اقتصادی هستند که باید تدبیری اندیشیده شود.

حجت الاسلام لطیفی خاطر نشان کرد:‌همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند : حادثه منا نباید فراموش شود ، از مسئولین نظام خواهان پیگیری و حل این مشکل هستیم .

وی تصریح کرد: نامه رهبری در خصوص برجام به رئیس جمهور و مجلس باید  بعنوان منشور و نصب العین همگان قرارگیرد.

وی در پایان خطبه ها به ۱۳ آبان اشاره نمود و گفت: سالروز تسخیر لانه جاسوسی از مهمترین وبا ارزشترین اتفاقات کشور است و به همه دانش آموزان توصیه میکنم رهرو و ادامه دهنده تفکرات شهید فهمیده باشند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد