کد خبر: 60877

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵

کارت زرد فرمانداراملش به مدیرکل آب روستایی گیلان!!!/ضعف عملکرد دهیاران موجب عزل شان خواهد شد

صبح امروز در جلسه بحران شهرستان املش،فرماندار از عملکرد آب روستایی استان در خصوص وضعیت آب روستاهای اینشهرستان انتقاد نمود. به گزارش خبرنگار املشما ،جلسه امروز بحران را شاید بخاطر ورود توده جدید بارش زا به منطقه برگزار شده بود که حواشی جالب به خود را داشت . مهدی جعفری در این جلسه ضمن گلایه از […]

صبح امروز در جلسه بحران شهرستان املش،فرماندار از عملکرد آب روستایی استان در خصوص وضعیت آب روستاهای اینشهرستان انتقاد نمود.

مهدی جعفریبه گزارش خبرنگار املشما ،جلسه امروز بحران را شاید بخاطر ورود توده جدید بارش زا به منطقه برگزار شده بود که حواشی جالب به خود را داشت .

مهدی جعفری در این جلسه ضمن گلایه از وضعیت آب روستاها گفت: در هیچ کدام از فصول وضعیت آب در روستاهای شهرستان املش مطلوب نبوده و فقط مسئولین استانی وعده میدهند.

فرماندار املش اظهار داشت : ما انتقاد شدید از عملکرد مدیران آب و فاضلاب روستایی گیلان داریم که گهگاهی در املش باحضورشان مانور میدهند بجای آنکه مشکلی را برطرف نمایند.

وی در ادامه با اشاره به خسارت سیل اخیر گفت : سیل دو هفته پیش بیش از ۱۲۸میلیارد ریال خسارت به زیرساخت های املش وارد نموده است.

جعفری ضمن تاکید به بخشداران به جهت شرایط جوی نسبت به اطلاع رسانی به مردم از طریق دهیاران خاطرنشان کرد: دهیاری که نتواند مشکلات روستا را برطرنماید عزل خواهدشد.

فرماندار شهرستان املش خطاب به مدیران ادارات گفت: جهت تسهیل امورات محوله از مدیران استانی کمک طلب نمایید تا در سطح شهر و روستا مشکلات به تدریج حل گردد.

وی همچنین اشاره ای به بسته بودن جایگاه CNG شهرستان املش نمود و از مسئولین گاز استانی خواستار تمهیدات ویژه جهت بازگشایی این مکان گردید.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد