کد خبر: 60850

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۶:۲۱

مذاکره خرید هواپیما از ۶ کشور

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به سفر مدیران عامل شرکت‌های شش کشور سازنده هواپیمای دنیا به ایران، گفت: ایرلاین‌های داخلی همچنان در حال مذاکره با برزیلی‌ها هستند. به گزارش املشما به نقل از تسنیم، مقصود اسعدی‌سامانی در گفت‌وگویی اظهار کرد:‌ پس از توافق وین (برجام) مدیران عامل یا مدیر فروش همه سازندگان هواپیمای دنیا […]

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به سفر مدیران عامل شرکت‌های شش کشور سازنده هواپیمای دنیا به ایران، گفت: ایرلاین‌های داخلی همچنان در حال مذاکره با برزیلی‌ها هستند.

هواپیمابه گزارش املشما به نقل از تسنیم، مقصود اسعدی‌سامانی در گفت‌وگویی اظهار کرد:‌ پس از توافق وین (برجام) مدیران عامل یا مدیر فروش همه سازندگان هواپیمای دنیا برای مذاکره جهت فروش هواپیما به ایران سفر کرده‌اند.

وی با تاکید بر این‌که در این زمینه مذاکراتی با ایرلاین‌های ایرانی انجام شده است، تصریح کرد: مدیران شرکت‌های سازنده‌ای از کشورهای ژاپن، چین، فرانسه، برزیل و کانادا و روسیه به ایران سفر کرده‌اند و با شرکت‌های هواپیمایی داخلی مذاکرات متعددی داشته‌ و هواپیماهای خود را عرضه و معرفی کردند.

وی با بیان این‌که شرکت‌های هواپیمایی همچنان در حال بررسی پیشنهاد و گزینه‌های خرید هواپیما هستند، تصریح کرد:‌با شرکت‌های هواپیمایی در ارتباط هستیم اما هنوز به طور مشخص قراردادی برای خرید هواپیما از سازندگان از جمله برزیلی‌ها امضا نشده است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد: ایرلاین‌های داخلی همچنان در حال مذاکره با برزیلی‌ها هستند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد