کد خبر: 60835

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۵:۵۶

روایت مستند فاجعه منا در شبکه دوم سیما

برنامه «عصر خانواده» شبکه دو سیما به بررسی فاجعه منا از نگاه خانواده‌های حادثه دیده می پردازد. به گزارش املشما به نقل از میزان، برنامه «عصر خانواده» چهارشنبه با حضور خانواده حاج یدالله روئین‌تن از جان‌باختگان منا روی آنتن می‌رود و می‌کوشد ابعاد این مصیبت غم‌بار را بررسی کند. حاج یدالله روئین‌تن و همسرش همراه با […]

برنامه «عصر خانواده» شبکه دو سیما به بررسی فاجعه منا از نگاه خانواده‌های حادثه دیده می پردازد.

مستند فاجعه منابه گزارش املشما به نقل از میزان، برنامه «عصر خانواده» چهارشنبه با حضور خانواده حاج یدالله روئین‌تن از جان‌باختگان منا روی آنتن می‌رود و می‌کوشد ابعاد این مصیبت غم‌بار را بررسی کند.

حاج یدالله روئین‌تن و همسرش همراه با کاروانی از مازندران به حج مشرف شدند، یکی از استان‌هایی که بیشترین کشته و زخمی را در حادثه منا داشته است.

این برنامه در بخش گفتگوی کارشناسی نیز با حجت‌الاسلام داوود صمدی آملی درباره سیره زندگی امام سجاد (ع) گفتگو می‌کند.

همچنین «عصر خانواده» امروز، ۵ آبان نیز در گفتگو با فاطمه الهی قائم مادر شهید به نقش بانوان در ترویج معارف اسلامی و برگزاری عزاداری‌های ماه محرم می‌پردازد.

این برنامه که در ماه محرم باهدف ترویج و تبیین فرهنگ ناب حسینی پخش می‌شود معرفی « آئین‌ها و مناسک خاص محرم در بین اقوام مختلف ایرانی » را در دستور کار قرار داده و امروز نیز عزاداری سنتی اهالی بوشهر را روی آنتن می فرستد.

«عصر خانواده» کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو است که شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۷ با اجرای علی سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون همراه با خانواده‌اش روی آنتن می‌رود؛ این برنامه تا پایان ماه محرم با تدارک بخش‌های ویژه، عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را به سوگ می‌نشیند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد