کد خبر: 60819

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۵:۴۵

داعش سرکرده های سعودی را اعدام کرد

فعالان سوری اعلام کردند گروه تروریستی داعش سه نفر از سرکرده های سعودی تبار خود در شهر “شدادی” -واقع در ریف حسکه- را به دلیل خودداری از رفتن به جبهه‌های حلب اعدام کرد. گروه تروریستی داعش سه نفر از سرکرده‌های سعودی‌تبار خود را به دلیل امتناع از رفتن به جبهه‌های “حلب” اعدام کرد. به گزارش […]

فعالان سوری اعلام کردند گروه تروریستی داعش سه نفر از سرکرده های سعودی تبار خود در شهر “شدادی” -واقع در ریف حسکه- را به دلیل خودداری از رفتن به جبهه‌های حلب اعدام کرد.

داعشگروه تروریستی داعش سه نفر از سرکرده‌های سعودی‌تبار خود را به دلیل امتناع از رفتن به جبهه‌های “حلب” اعدام کرد.

به گزارش املشما به نقل از باشگاه خبرنگاران، فعالان سوری اعلام کردند گروه تروریستی داعش سه نفر از سرکرده های سعودی تبار خود در شهر “شدادی” -واقع در ریف حسکه- را به دلیل خودداری از رفتن به جبهه‌های حلب اعدام کرد.

یکی از سرکرده‌های پیشین گروه‌های مسلح سوری در حسکه، گفت: “سرکرده‌های سعودی تباری که به دست گروه تروریستی داعش اعدام شدند عبارتند از “ابو معاویه جرزاوی، عبدالله بن نایف القحطانی و ابو عبدالعزیز.”

این سرکرده پیشین که خواست نامش فاش نشود، افزود: “ما در داخل گروه تروریستی داعش شبکه اطلاعاتی داریم که به میان این گروه در “حسکه” نفوذ کرده است و این سه سرکرده سعودی، نظامیانی بودند که در شهر “شدادی” حضور داشته‌اند. وجود جاسوس در میان دشمن، با یک ارتش برابری می‌کند؛ ما چیزهای زیادی از داعش می‌دانیم، ولی گاهی برخی امور از انتشار این اطلاعات مانع می‌شود.”

همچنین این سرکرده مسلح در بخش دیگری از افشاگری‌های خود گفت: ” “ریما الجریش” -زن سعودی تبار و تروریست مشهور- که سال گذشته به گروه تروریستی داعش پیوسته بود، اکنون به دنبال بمباران جنگنده‌های ارتش سوریه زخمی شده است.”

“ریما الجریش” سال گذشته به همراه فرزندان خود پس از فرار از عربستان به یمن، برای پیوستن به گروه تروریستی داعش راهی سوریه شد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد