rss
منو

اجتماعی :

کد خبر : 60809 دسته بندی : لنگرود تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۷
اندازه فونت : + ×

رضا کحالی،پنجشنبه شهردار لنگرود میشود

رضا کحالی پنج شنبه در حالی به عنوان شهردار لنگرود معارفه می شود که سرپرست فعلی در مدت ۲۰ روز تغییرات گسترده ای را در شهرداری به وجود آورده است.

کحالیبه گزارش املشما به نقل از لنگرخبر، رضا کحالی روز پنج‌شنبه به‌عنوان شهردار جدید لنگرود معارفه می‌شود و عملاً شاهد پایان سرپرستی ۲۰ روزه تقی شریفی خواهیم بود.

سرپرستی که در کمتر از ۲۰ روز خانه‌تکانی گسترده‌ای در پست‌های کلیدی شهرداری به وجود آورده و نقش یک شهردار با حکم درازمدت را به‌خوبی ایفا کرد.
تقی شریفی در گفتگو با خبرنگار لنگرخبر در پاسخ به چرایی این تغییرات گسترده در شهرداری لنگرود اظهار کرد: در چند وقت اخیر شخصاً شاهد مواردی در دفع آب‌های سطحی در سیل اخیر و جمع‌آوری زباله بودیم که به این منظور تصمیم به تقویت نیروهای تخصصی و باتجربه را در جهت خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان گرفتیم.

سرپرست شهرداری لنگرود افزود: تمام فکر و ذکر ما این است که وقتی شهروندان به شهرداری مراجعه می‌کنند و اگر نتوانستیم برای آنان اقدامی انجام دهیم حداقل با چهره گشاده با مردم برخورد داشته باشیم که این دید کلی من نسبت به مردم است.

وی گفت: اینکه میگوییم مردم ولی‌نعمت ما هستند نباید فقط در روی زبان بچرخد بلکه باید به آن عمل کرد و اگر به هر دلیلی دست ما برای کمک به شهروندان کوتاه است در مقابل می‌توانیم با خوش‌روئی با شهروندان روبرو شویم.

اقدام شریفی در جابجایی و تغییرات گسترده در پست‌های کلیدی مختلف، سؤالات مختلفی را در اذهان ایجاد کرده ازجمله می‌توان به اینکه آیا این کار با مشورت شهردار جدید صورت گرفته یا که خیر این مهره‌چینی در راستای اتفاقات پشت پرده معمول شهرداری‌ها و دخالت اعضای شورای شهر انجام شده است.

رویکرد سرپرست ۲۰ روزه شهرداری در حالی اتفاق افتاده که این میزان تغییرات در زمان تصدی انصاری و گلباغی به‌عنوان شهردار لنگرود و در بازه ۲۰ ماهه به‌هیچ‌وجه رخ نداد.

تمامی موارد ذکرشده با توسط سرپرست شهرداری با علم تأیید حکم رضا کحالی به‌عنوان شهردار جدید صورت گرفته که همین مورد باعث تقویت شائبه‌های دخالت اعضای شورا و مهره چینی آن‌ها شده است. هرچند که باید منتظر ماند تا ماحصل تغییرات صورت گرفته را در عملکرد شهردار جدید دید یا که نه خود شهردار جدید بانی تغییرات دیگر خواهد شد.
به‌هرحال امیدواریم تمامی این بدو بستان‌ها در شهرداری باعث ارتقای وضعیت شهری و آرامش فضای باثبات شهری در لنگرود شود.

 

اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

یک پاسخ به “رضا کحالی،پنجشنبه شهردار لنگرود میشود”

  1. رضا - املش گفت:

    ایشان در یک دهه اخیر هر شهری که به عنوان شهردار منصوب گردیده بدهی های میلیاردی از خود به یادگار گذاشته و متاسفانه از سوی هیچ دستگاه نظارتی هم مورد بازخواست قرار نگرفته است و با زدوبندهای سیاسی در بعضی سالها به عنوان مدیر نمونه هم انتخاب گردیده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Top