کد خبر: 60803

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۵

رئیس دادگستری املش: برخی سایت های خبری گیلان ، اخاذی می کنند!

اگر افرادی تصور کرده اند می توانند با جوسازی و شایعه پراکنی و تهدید به خواسته های خود برسند اشتباه کرده اندو باید اهداف و مقاصد خودخواهانه و خودکامه خود را در جای دیگر جستجو کنند. اگر افرادی تصور کرده اند می توانند با جوسازی و شایعه پراکنی و تهدید به خواسته های خود برسند […]

اگر افرادی تصور کرده اند می توانند با جوسازی و شایعه پراکنی و تهدید به خواسته های خود برسند اشتباه کرده اندو باید اهداف و مقاصد خودخواهانه و خودکامه خود را در جای دیگر جستجو کنند.

فردین امیریاگر افرادی تصور کرده اند می توانند با جوسازی و شایعه پراکنی و تهدید به خواسته های خود برسند اشتباه کرده اندو باید اهداف و مقاصد خودخواهانه و خودکامه خود را در جای دیگر جستجو کنند.

 

به گزارش  املشما به نقل از تابناک گیلان ، مدتی است برخی از مدیران استان از واقعیت تلخ دیگری در گیلان پرده برداشتند که نام امروزی آن چه زورگیری اینترنتی باشد،چه زورگیری مدرن باشد و چه حق الزحمه تحریریه، خلاصه اش می شود باج خواهی ، حق السکوت و یا حق الحساب.

 

مجموعه خبری تابناک گیلان، قصد دارد پیرامون فرهنگ آسیب شناسی و جلوگیری از این پدیده مضموم در آستانه یکی از مهمترین انتخابات چند سال اخیر کشور ، گفت و گویی با مدیران ارشد استان داشته باشد.

 

رئیس دادگستری املش طی گفت و گویی با خبرنگار تابناک ، رفتار و عملکرد برخی از سایت های خبری با مدیران استانی ، شهرستانی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بعضا شهرداران استان را که به شکل اخاذی و حق السکوت مطرح می شود ؛ مصداق عمل مجرمانه و کلاهبرداری دانست.

 

فردین امیری اظهار داشت: حتی درصورت پیگیری نکردن شاکی خصوصی در این رابطه دادستانی به عنوان مدعی العموم و مسئول حفظ نظم و امنیت جامعه راسا میتواند به این موارد رسیدگی و صدور حکم نماید.

 

وی تصریح کرد: این اقدامات سایت های خبری جرمی است که واجد حیثیت عمومی بوده و میتوان با متخلفان برخورد قانونی نمود.

 

امیری در ادامه با توجه به نزدیک شدن به انتخابات امسال به تشکیل ستاد پیشگیری جرائم انتخاباتی هم اشاره کرد و افزود: هدف اولیه دادگستری بر پیشگیری از وقوع تخلف و جرم است اما در صورت وقوع تخلف و جرم هم دادگستری به صورت قاطع با این موارد برخورد خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد