کد خبر: 60723

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۸

توسط کمیته امداد املش صورت گرفت؛ اعطای بیش از ۷میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه

۴۹۲ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان املش توانستند از تسهیلات قرض الحسنه بانکی این نهاد بهره مند گردند. به گزارش املشما مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان املش در تشریح این خبر گفت: در شش ماهه نخست سالجاری ۴۶۰ مددجوی کمیته امداد توانستند از تسهیلات قرض الحسنه دو درصد بهره مند شوند. […]

۴۹۲ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان املش توانستند از تسهیلات قرض الحسنه بانکی این نهاد بهره مند گردند.

علیرضا علینژاد کمیته امداد املشبه گزارش املشما مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان املش در تشریح این خبر گفت: در شش ماهه نخست سالجاری ۴۶۰ مددجوی کمیته امداد توانستند از تسهیلات قرض الحسنه دو درصد بهره مند شوند.

علیرضا علینژاد افزود: این تسهیلات که ۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون ریال بوده است در زمینه های اشتغال زایی ، ازدواج ، مسکن ، درمان، حوادث ، تحصیل و آموزش پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: از محل صندوق این نهاد همچنین ۴۱۰ میلیون ریال به ۴ مددجو جهت فعالیت های صنعتی و معدنی ، کشاورزی و باغداری اعطا گردیده است.

مدیرکمیته امداد املش تصریح کرد: علاوه بر تسهیلاتی که از طریق صندوق امداد به مدد جویان این نهاد پرداخت شده ، ۲ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال از منابع قرض الحسنه بانکی با کارمزد ۴ درصد در قالب خود کفایی و اشتغال زایی به ۲۸ مددجوی این نهاد در زمینه خدمات، دامپروری، کشاورزی و باغداری پرداخت شده است.

علینژاد به تسهیلات بلاعوض در قالب هدیه ازدواج به نوعروسان و نودامادان تحت پوشش این نهاد انقلابی اشاره کرد و گفت: ۹۵ میلیون و ۸۶۴ هزار ریال بابت کمک هزینه تهیه جهیزیه به ۹ نوعروس و ۸۸ میلیون ریال هدیه ازدواج به ۲۲ نوداماد و ۱۶ میلیون ریال هم بابت تأمین جهیزیه ازدواج مجدد به دو نفر در نیمه نخست امسال اعطاء شده است.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۴ - آبان - ۱۳۹۴

    علی رغم تغییرات مدیریتی سال گذشته در کمیته امداد شهرستان املش متاسفانه بازهم شنیده ها حاکی است برخی از افرادی که مدد جوی این نهاد مردمی نمی باشند و از وضعیت مالی مناسبی هم برخوردارند با توصیه و سفارش افراد متنفذ اقدام به اخذ تسهیلات و دریافت وام می نمایند


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد