کد خبر: 60518

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۲:۱۹

عزاداری روز عاشورا در املش+گزارش تصویری

صبح امروز دلداگان حسینی در قالب دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی به سوگوای مصائب اباعبداله الحسین پرداختند. به گزارش خبرنگار املشما پیر و جوان ، زن و مرد همه سیاه پوش عزای حسین (ع) شده بودند و در مصیبت آن حضرت به سوگواری می پرداختند.    

صبح امروز دلداگان حسینی در قالب دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی به سوگوای مصائب اباعبداله الحسین پرداختند.

به گزارش خبرنگار املشما پیر و جوان ، زن و مرد همه سیاه پوش عزای حسین (ع) شده بودند و در مصیبت آن حضرت به سوگواری می پرداختند.

عزاداری عاشورا در املش عزاداری عاشورا در املش35 عزاداری عاشورا در املش34 عزاداری عاشورا در املش33 عزاداری عاشورا در املش32 عزاداری عاشورا در املش31 عزاداری عاشورا در املش30 عزاداری عاشورا در املش29 عزاداری عاشورا در املش28 عزاداری عاشورا در املش27 عزاداری عاشورا در املش26 عزاداری عاشورا در املش25 عزاداری عاشورا در املش24 عزاداری عاشورا در املش23 عزاداری عاشورا در املش22 عزاداری عاشورا در املش21 عزاداری عاشورا در املش20 عزاداری عاشورا در املش19 عزاداری عاشورا در املش18 عزاداری عاشورا در املش17 عزاداری عاشورا در املش16 عزاداری عاشورا در املش15 عزاداری عاشورا در املش14 عزاداری عاشورا در املش13 عزاداری عاشورا در املش12 عزاداری عاشورا در املش11 عزاداری عاشورا در املش10 عزاداری عاشورا در املش9 عزاداری عاشورا در املش8 عزاداری عاشورا در املش7 عزاداری عاشورا در املش6 عزاداری عاشورا در املش5 عزاداری عاشورا در املش4 عزاداری عاشورا در املش3 عزاداری عاشورا در املش2 عزاداری عاشورا در املش1

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۳ - آبان - ۱۳۹۴

    جامعه امروز ما با روش و منش امام حسین ( ع ) فاصله بسیاری دارد در حرف و لق لقه زبان حسینی هستیم نه در اندیشه و عمل . ما خود تولید کننده خرافات و ترویج کننده آنها هستیم در در مرام امام حسین ( ع ) دروغ گناه کبیره است و ما به اختیار خود نه تنها دروغ می گوئیم بلکه در همین مراسم بزرگداشت و عزای امام حسین هرساله دهها دروغ می سازیم و به امام حسین و بستگان او نسبت می دهیم . ما به بهانه عزاداری و کسب ثواب دهها منکر را مرتکب می شویم و نامش را اسلام و تشیع و عزاداری می گذاریم در مرام امام حسین عمل مطابق با حکم شرع و مراعات آن ثواب دارد ولی ما در ضمن عمل ثواب گناه هم مرتکب می شویم و خوشحال هم هستیم . غافل از اینکه عملی که مشتمل بر گناه باشد مجازات و عذاب دارد نه پاداش و ثواب . آیا مرام و اندیشه امام حسین تغییر نموده است یا نه ما راهی غیر از راه آن امام را می رویم آیا زمان تدبر و اندیشه و عمل و بازگشت به راه امام حسین فرا نرسیده است ….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد