کد خبر: 60288

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ - ۵:۳۹

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه:برخی ها در کشور بدنبال بدعت های جدیدند تا حکومت را به خطربیاندازند

عصر امروز هجدهمین یادبود ابوشهدای جنیدی و فرزندان شهیدش در مسجد شهدای شهر رودسر با حضور پرشور مردم متدین این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار املشما مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این مراسم گفت: باید تندیس این عالم عارف را در میدان شهر هایمان نصب کنیم تا تمامی نسل های […]

عصر امروز هجدهمین یادبود ابوشهدای جنیدی و فرزندان شهیدش در مسجد شهدای شهر رودسر با حضور پرشور مردم متدین این شهرستان برگزار شد.

حجت اسلام معتمد نمایندگی ولی فقیه سپاهبه گزارش خبرنگار املشما مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این مراسم گفت: باید تندیس این عالم عارف را در میدان شهر هایمان نصب کنیم تا تمامی نسل های ملت مان ، این استوره مقاومت و ایستادگی را بشناسند.

حجت الاسلام معتمد افزود: وقتی رهبر انقلاب آقای جنیدی را اولیاالله میداند، چرا در معرفی این عالم عالیقدر کوتاهی میشود .

وی خاطرنشان کرد: مرحوم جنیدی سه ویژگی بزرگ داشت ، یکی شخصیت وجودی ایشان که پاسداری از مرزهای فکری و اعتقادی را برعهده داشت، دومین شخصیت شان  صبوری و بردباری ایشان بود و شخصیت سوم شان با توجه به آنکه فرزندان شان را در راه حق علیه باطل از دست داده بود و کهولت سنی داشت در همه میادین بالاخص فرهنگی و اجتماعی حضور پرشور و تاثیر گذار داشتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه به بی کفایتی آل سعود در حادثه منا اشاره نمود و گفت: آنها با پول نفت به جان مردم بی دفاع و مظلوم یمن افتاده اند و با انکه خودشان را کشور اسلامی می دانند از خدا نمی هراسند.

حجت الاسلام معتمد گفت: پول و ثروت برخی ها در کشور مان نیز حوادثی ناگوار را رقم زده که می توان فتنه ۸۸ را از آنجمله بیان نمود که توسط توسط خواص بی بصیرت خرج شد تا انقلاب اسلامی مان را از بین ببرند.

وی تصریح کرد: برخی ها در کشور با آرمان  سازی های جعلی بدنبال بدعت های جدید در جامعه هستند و باید مواظب بود  تا آرمان سازی های جعلی  سیاسی و اقتصادی ، حکومت و مردم به خطر نیاندازد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه خطاب به آنهاییکه به بهانه آزادی به دنبال خدشه دار کردن  انقلابند ، گفت: امام راحل شعار استقلال ،آزادی ، جمهوری اسلامی را تعیین نمودند تا جلوی بدعت های آیندهرا بگیرد.

به گزارش خبرنگارما در این مراسم نماینده شهرستان های رودسر و املش ،فرماندار رودسر و برخی دیگر از مدیران شهرستانی حضور داشتند.

مراسم شهدای جنیدی مراسم شهدای جنیدی1 مراسم شهدای جنیدی2 مراسم شهدای جنیدی3

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد