کد خبر: 60220

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۲:۵۸

تلاش یک نماینده مجلس برای ابقای فرماندارانش

حال باید دید در این رقابت تنگاتنگ چه کسی می‌تواند حرف خود را بر کرسی بنشاند؟ نماینده مجلس یا معاون سیاسی استاندار؟ به گزارش املشما به نقل از آستانخبر چند روزی است که دوباره سروصدای تغییر برخی فرمانداران استان گیلان شنیده می‌شود و فرمانداران دو شهرستان رودسر و املش نیز از گزینه‌های تغییر به شمار […]

حال باید دید در این رقابت تنگاتنگ چه کسی می‌تواند حرف خود را بر کرسی بنشاند؟ نماینده مجلس یا معاون سیاسی استاندار؟

به گزارش املشما به نقل از آستانخبر چند روزی است که دوباره سروصدای تغییر برخی فرمانداران استان گیلان شنیده می‌شود و فرمانداران دو شهرستان رودسر و املش نیز از گزینه‌های تغییر به شمار می‌روند.

این اتفاق درست چهار ماه مانده به انتخابات صورت می‌گیرد تا احمدی پور معاون سیاسی استانداری جورچین انتخاباتی‌اش را تکمیل نماید.

صبح امروز نماینده شهرستان رودسر و املش در ارتباط با رسانه‌ها حمایت خود را از فرمانداران بیان کرده و اعلام کرد تغییر فرمانداران رودسر و املش را به صلاح منطقه نیست زیرا باوجود زمان حساس پیش رو و نزدیک به تغییر فرمانداران غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

گفتنی است اقدامات مشابهی از سوی معاون سیاسی استانداری برای تغییر برخی دیگر از فرمانداران گیلان صورت گرفته است.

حال باید دید در این رقابت تنگاتنگ چه کسی می‌تواند حرف خود را بر کرسی بنشاند؟ نماینده مجلس یا معاون سیاسی استاندار؟

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۹ - مهر - ۱۳۹۴

    به نظر می رسد آقای احمدی پور به جهت مسائل سیاسی و جناحی اقدام به تغییر فرماندار ان رودس و املش می نماید سلایق سیاسی و جناحی معاون استاندار در این جا بجا ئی ها حرف اول و آخر را می زند اگر غیر این بود چرا اقدام به برکناری دوست و رفیقش آقای کسرائی ( فرماندار لاهیجان ) نمی نماید فرمانداری که در زمان صدراتش در فرمانداری املش عملکرد قابل قبولی از دیدگاه شهروندان املشی نداشته تا آنجا که خود را کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اوایل دهه هشتاد برای شهرستانهای رودسر و املش و با کسب کمترین آرا ء در بین رقبای انتخاباتی کنار رفت .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد